02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر صنعتی ولوو VOLVO اصلی

فیلتر صنعتی ولوو VOLVO اصلی

برند اروپایی ولوو یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین برند های تولید کننده ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی، انواع خودرو های سواری، تراک ها و کامیون ها می باشد. فیلتر صنعتی ولوو VOLVO اصلی تولید کشور سوئد می باشد که مطابق با استاندارد صنایع اتحادیه اروپا تولید شده و بر روی انواع لودر، بیل مکانیکی، گریدر و ماشین آلات صنعتی ولوو بصورت قطعه اصلی اتصال پیدا می کند. اگر موتور دیزلی قلب موتور های ولوو باشد فیلتر نقش شش ها و کلیه ها را ایفا می کند که به موتور امکان عملکرد با حداکثر راندمان و توان را می دهد.

فیلتر صنعتی ولوو VOLVO با انجام تست های دقیق و کنترل کیفیت برای عملکرد ایده آل مطابق با موتور های دیزلی ولوو پنتا VOLVO PENTA طراحی و تولید شده است. انواع مختلفی از فیلتر های صنعتی ولوو شامل فیلتر های سوخت دیزل یا گازوئیل، فیلتر سپرات ور آبگیر گازوئیل، فیلتر هیدرولیک، فیلتر روغن صنعتی ولوو VOLVO و انواع فیلتر های هوا تولید و بصورت قطعه OE بر روی ماشین آلات صنعتی ولوو و ولوو پنتا اتصال پیدا می کنند. فیلتر آلات تولیدی ولوو با بالاترین تکنولوژی تولید، بالاترین قابلیت جذب آلاینده ها، حداقل افت فشار در سیال و ظرفیت بالای نگهداری از آلاینده ها تولید می شوند.

مشخصات کیفی کارتریج فیلتر ولوو VOLVO

فیلتر ولوو بر روی ماشین آلات راهسازی و معدنی ولوو بصورت قطعه OE اتصال پیدا می کنند. با توجه به شرایط کاری سخت این ماشین آلات که هم از نظر محیطی در گرد و غبار بالا عمل می کنند و هم با تنش های سنگینی در عملکردروبرو هستند کیفیت کارتریج فیلتر ها که بعنوان قلب فیلتر محسوب می شود دارای اولویت بالایی است. استفاده الیاف سلولز با بالاترین مرغوبیت، ضخامت و فشردگی مناسب از مشخصات کیفی فیلتر ولوو VOLVO اصلی سوئدی می باشد. فیبر های با کیفیت سلوزی با منافذ و حفره های ریز که قابلیت جذب آلاینده ها در سایز های میکرونی را فراهم می کنند و ظرفیت حفظ و نگهداری میزان بالایی از آلاینده ها را دارند سبب طول عمر بالای کاری فیلتر ولوو می شود.

کارتریج فیلتر ولوو بگونه ای طراحی شده است که سایز های ریز و درشت از الیاف در کنار هم قرار گرفته تا اولا مانع بسته شدن منافذ و جلوگیری از جریان سیال گردد و ثانیا قابلیت جذب حداکثری آلاینده ها را به همراه داشته باشد. علاوه بر این فیلتر های بای پس ولوو VOLVO با قابلیت عملکرد در فشار بسیار بالا و با الیاف مصنوعی تولید می شوند که حداکثر مقاومت را داشته باشند. افزایش راندمان کاری، جلوگیری از هدر رفتن سوخت و روغن در موتور های دیزلی و کاهش هزینه های حفظ و نگهداری موتور از مزایای کارتریج های فیلتر ولوو می باشد.

فیلتر گازوئیل ولوو VOLVO

فیلتر گازوئیل ولوو VOLVO

فیلتر گازوئیل ولوو بر روی بسیاری از موتور های دیزل بالاخص بر روی دیزل ژنراتور های برند های مختلف بصورت قطعه OE اتصال پیدا می کند. در واقع برند ولوو VOLVO سوئد و فیلتر مان MANN آلمان دو مورد از برند های اروپایی مصرفی بر روی اغلب ماشین آلات صنعتی تولید شده در کشور های اتحادیه اروپا هستند. قابلیت جذب آلاینده ها در ابعاد بسیار کوچک زیر 10 میکرون که اغلب آسیب های موتور نیز از همین آلاینده ها نشات می گیرد از مشخصات کیفی فیلتر گازوئیل ولوو VOLVO می باشد.

فیلتر های پیچی گازوئیل ولوو که در نوع ساده دارای یک کارتریج چین خورده استوانه ای شکل از جنس سلولزی هستند با قابلیت جذب و نگهداری بالای آلاینده ها و از بافت ترکیبی از روزنه های ریز و درشت تشکیل می شوند. این چیدمان نا منظم منافذ کارتریج فیلتر گازوئیل ولوو VOLVO اصلی سوئدی هم قابلیت نهداری میزان بالایی از آلودگی های گازوئیل را فراهم می آورد و هم از بسته شدن منافذ و کاهش فشار جریان گازوئیل و سوخت مصرفی موتور دیزل جلوگیری می کند. فیلتر آبگیر یا سپراتور آبگیر گازوئیل ولوو VOLVO نیز دارای کارتریج دو مرحله که یک مرحله بصورت چین خورده از الیاف سلولزی و مرحله دوم بصورت پیوسته از الیاف مصنوعی تشکیل می شود. قابلیت جذب و ادغام قطرات ریز آب معلق در گازوئیل در ابعاد بسیار ریز تا 5 میکرون به افزایش دمای احتراق و بهبود گشتاور خروجی از موتور کمک می کند. موتور های ولوو پنتا PENTA که بر روی بسیاری از سازه ها و ماشین های دریایی و لنچ ها اتصال پیدا می کنند از فیلتر گازوئیل ولوو VOLVO استفاده می کنند.

فیلتر روغن موتور ولوو VOLVO

فیلتر روغن موتور ولوو VOLVO

موتور های دیزلی بر روی ماشین آلات سنگین معدنی و راهسازی مانند انواع بیل مکانیکی و بولدوزر مورد استفاده قرار گرفته و می بایست گشتاور خروجی بسیار بالایی داشته باشند. بکارگیری فیلتر روغن موتور به منظور جذب و حذف آلودگی های موجود در روفن لوبریکانت موتور صورت می گیرد. برخی از این آلاینده ها بر اثر سایش اجزای فلزی موتور مانند بوش و پیستون سیلندر، برخی از طریق دریچه ها و سوپاپ های هوا و سوخت و برخی دیگر نیز بر اثر انفجار و احتراق در موتور های دیزلی به شکل دوده ظاهر می شوند که می بایست از طریف روغن موتور به فیلتر روغن انتقال داده شوند.

فیلتر روغن ولوو VOLVO که بر روی موتور های ولوو پنتا PENTA و بسیاری از موتور های احتراق بنزینی و دیزلی دیگر اتصال پیدا می کند از نوع پیچی Spin-on با کارتریج استوانه ای تولید شده از کاغذ سلولزی مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت جذب فیلتر روغن ولوو نقشی موثر بر افزایش عمر مفید کاری اجزای موتور احتراق داشته و راندمان خروجی موتور را نیز افزایش می دهد. فیلتر روغن موتور یا فیلتر لوبریکانت ولوو VOLVO Oil-Libe filter از نوع پیچی همراه با قوطی هایی در ارتفاع مختلف که حجم های متفاوتی از روغن را پوشش می دهد تولید می شود. فلز بکار رفته در تولید قوطی های این فیلتر های روغن ولوو بصورت آبکاری شده با مقاومت بالا در تماس با روغن مورد استفاده قرار می گیرند. کیت فیلتر روغن ولوو حاوی یک عدد اورینگ یا واشر لاستیکی برای جلوگیری از نشتی روغن از فیلتر تحت فشار های بالا می باشد.

فیلتر روغن هیدرولیک ولوو VOLVO سوئد

فیلتر روغن هیدرولیک ولوو VOLVO سوئد

سیستم های هیدرولیکی با روغن هیدرولیک کار می کنند چرا که روغن و مایعات دیگر بر خلاف گازها قابلیت تغییر حجم و فشردگی تحت فشار نداشته و بصورت مناسبی به انتقال نیرو طبق قوانین مکانیک سیالات می پردازند. تجهیزات هیدرولیکی از جمله فیلتر هایدرولیک با روغن در دما و فشار بالایی کار می کنند و از این رو می بایست با حداقل تلرانس ابعادی، دقت و تکنولوژی بالایی تولید شده باشند. دقت بالای تولید سبب بالا رفتن قیمت تجهیزات سیستم های هیدرولیک می شود و این امر بکارگیری فیلتر هیدرولیک با کیفیت بسیار بالا که مانع از ورود آلاینده ها به سیستم هیدرولیک که سایش اجزا، نشتی در سیستم و افت فشار را به دنبال دارد جلوگیری به عمل آورد.

فیلتر هیدرولیک ولوو VOLVO اصلی سوئدی به شکل استوانه ای با کارتریج هایی که بصورت چین خورده با قابلیت عملکرد در دما و فشار بالا تولید می شوند عرضه می شود. سطح بیرونی فیلت روغن هیدرولیک ولوو VOLVO با یک محافظ فلزی دارای سوراخ های سطحی پوشانیده می شود تا مانع از گسستگی و از هم پاشی ساختار کاغذ کارتریج در تماس با سیال در فشار بالا شود. فیلتر هیدرولیک ولوو هم بصورت کارتریجی و هم بصورت پیچی Spin-on در مانا فیلتر قابل عرضه می باشد که نمونه های پیچی مجهز به یک قوطی نگهدارنده فلزی با ضخامت بالا برای جلوگیری از انفجار فیلتر تحت فشار بالای جریان سیال عرضه می گردد. فیلتر روغن هیدرولیک ولوو بر روی بسیاری از ماشین آلات با استاندارد متریک بصورت قطعه اصلی اتصال پیدا می کند. بر روی ماشین آلات آمریکایی و انگلیسی با استاندارد اینچی از برند های آمریکایی مانند فیلتر کاترپیلار یا فیلتر فیلیتگارد استفاده می شود.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2023 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد