02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر مان MANN اصلی آلمان

فیلتر مان MANN اصلی آلمان

گروه صنعتی فیلتر مان MANN بیش از 70 سال است که در زمینه تولید فیلتر آلات صنعتی فعالیت دارد. با این وجود که مبنای عملکرد فیلتر تغییری نکرده و هدف از بکارگیری فیلتر پاکسازی سیالات است، تحولات فیلتر مان که محصولی از کشور آلمان می باشد متناسب و حتی با سرعتی بالاتر از تکنولوژی در قرن 21 اتفاق افتاده است. امروزه برند مان MANN آلمان مانند قهرمانی در عرصه تولید فیلتر آلات صنعتی چه در زمینه فیلتر های خودرویی، فیلتر های ماشین آلات مسابقه ای و ماشین آلات سنگین صنعتی فعالیت دارد. مشتریال فیلتر آلات صنعتی مان از سال 1951 با سطح متفاوتی از کیفیت و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت آشنا شده اند.

گروه صنعتی فیلتر مان MANN با داشتن بیش از 22000 کارمند و تکنسین فنی در سر تا سر دنیا و عرضه محصولات خود به بیش از 80 کشور دنیا از پیشگامان صنعت فیلتر در دنیا محسوب می شود. در سال 2019 میزان فروش سالیانه فیلتر مان از 4.2 میلیارد دلار فراتر رفت که نشان از گستردگی فروش به سبب کیفیت بالای این محصولات است. امروزه بسیاری از برند های با کیفیت فیلتر در بازار بصورت مستقیم تحت نام برند های معتبر توسط برند مان MANN تولید می شوند که بعنوان نمونه می توان به فیلتر دویتس DEUTZ که بر روی موتور های دیزلی قدرتمند دویتس آلمان اتصال پیدا می کند نام برد. علاوه بر فیلتر های صنعتی تولید سیستم های تمیز کننده هوا، منیفولد های ورودی، سیستم فیلتر های سیالات، کارتریج و اتصالات پلاستیکی فیلتر و سیستم های تصفیه کننده آب فاضلاب از دیگر محصولات برند مان محسوب می شوند.

دریافت تقدیر نامه های مختلف توسط برند فیلتر مان که بسیاری از این تقدیر نامه ها از سوی گروه های صنعتی به سبب قابلیت های بالای این برند از فیلتر آلات در حفظ و بهبود عملکرد ماشین آلات صنعتی شده اند، بخشی دیگر از تقدیر نامه ها از سمت گروه های دوست دار و حافظ محیط زیست که نشان از حذف حداکثر آلاینده ها از سیالات و نقشی که فیلتر مان MANN اصلی آلمانی در جلوگیری از آسیب های زیست محیطی شده اند دارد.

علاوه بر بکارگیری مدرن ترین تکنولوژی ها در تولید فیلتر آلات صنعتی مان MANN آلمان، این گروه صنعتی بصورت مستمر با گروه های فنی و دانشگاهی همکاری داشته و چالش های صنعتی و زیست محیطی مرتبط با انواع سوخت در تولید فیلتر های بنزین و گازوئیل مان، فیلتر های هوای کابین و موتور و فیلتر های روغن در جهت جلوگیری و کاهش آلودگی های ناشی از عملکرد موتور هایی معیوب را بصورت پروژه های پژوهشی دانشگاهی مطرح نموده است. بکارگیری لابراتور های پیشرفته در تست فیلتر های تولیدی برند مان و مقایسه قابلیت های مختلف از نظر کمی و کیفی از دیگر دلایل پیشتاز بودن فیلتر های صنعتی تولیدی برند مان MANN نسبت به برند های دیگر می باشد.

تاریخچه تولید فیلتر آلات صنعتی مان MANN

برند فیلتر مان آلمان هر چند بصورت مختصر به نام مان MANN شناخته می شود اما از دو نام Mann + Hummel تشکیل شده است که بر گرفته از نام دو موسس این برند صنعتی یعنی Adolf Mann و دکتر Dr. Erich Hummel می باشد. آغاز به کار فیلتر مان به سال 1941 یعنی در بهبوهه جنگ جهانی دوم از شهر Ludwigsburg بر می گردد. در سال های اولیه جنگ جهانی دوم و پیش از ورود آمریکا به میدان جنگ صنایع آلمان نازی تولیداتی بسیار گسترده در زمینه تجهیزات نظامی، دریایی و هوایی داشت و نیاز به انواع فیلتر های صنعتی رشدی مضائف را تجربه می نمود. در همین زمان بود که دو موسس فیلتر مان نیاز به راه اندازی شرکتی صنعتی برای تولید انواع فیلتر های مصرفی ماشین آلات صنعتی و بالاخص نظامی مانند تانک ها، تراک ها، زیر دریایی و ... را احساس نموده و به ااحداث اولین مجموعه از کارخانجات مان پرداختند.

تا پایاین جنگ جهانی دوم فیلتر مان تنها به توزیع محصولات تولیدی خود در سزح آلمان پرداخته و این روند پس از اتمام جنگ در سال 1945 و مسکلات داخلی و نیاز های بسیار گسترده کشور آلمان برای بازسازی کشور که به یک خرابه (بالاخص در قسمت شرقی آلمان) تبدیل شده بود پرداخت. گسترش محصولات فیلتر مان به خارج از آلمان و عرضه به کشور های همسایه و به تدریج در سطح دنیا در دهه 60 میلادی اتفاق افتاد.

در حال حاضر نام و برند فیلتر نه تنها برای کاربران بلکه برای کارشناسان فنی نیز معرف کیفیت و ماندگاری فیلتر های صنعتی محسوب شده و از این حیث فیلتر MANN مان دست بالا را دارد. محصولات فیلتر مان اصلی آلمان بعنوان فیلتر آلات گرید OE بعنوان انتخابی برای تولید کنندگان انواع ماشین آلات صنعتی راهسازی و معدنی، کشاورزی، ساختمانی و حتی ماشین های ریس و مسابقه محسوب می شود.

آقای Simon Frick معاون فروش و پخش فیلتر مان در اتحادیه اروپا در جشن 70 سالگی این برند بر این نکته تاکید دارد که با نگاهی به سابقه هفتاد ساله این برند کاملا روشن است که برند فیلتر آلات مان همواره بر تبلیغات توسط مشتریان با بالا بردن کیفیت و دوام محصولات و افزایش شرکت های تولیدی ماشین آلات صنعتی در بکارگیری فیلتر مان بر روی دستگاه ها با اطمینان از رضایت کاربران تکیه دارد. برند فیلتر مان آلمان با وجود افتخار به تجربه 70 ساله خود این سابقه را زمینه ای برای مسئولیت پذیری بیشتر خود در قبال مشتریان و البته محیط زیست با تکیه بر اصول و مبانی زیست محیطی می داند.

فیلتر روغن موتور مان

فیلتر روغن موتور مان

فیلتر روغن موتور مان MANN متناسب با نوع، ویسکوزیته و دبی جریان روغن طراحی شده است و نیاز های موتور های دیزلی و بنزینی مدرن در حذف آلاینده ها از روغن را بصورت کامل پوشش می دهد. بیش از 70 سال طراحی، نو آوری و بکارگیری تکنولوژی در طراحی و تولید فیلتر های روغن صنعتی مان چه برای کاربری بر روی خودرو های شخصی، ماشین آلات صنعتی و مسابقه ای تضمینی از دوام و کارایی را به همراه دارد. در صورتیکه آلاینده های روغن به خوبی فیلتر مشوند وجود سولفات ها پلیسه ها سبب سایش اجزای موتور شده به تدریج سبب می شود که روغن موتور حالت خورندگی به خود بگیرد. از همین روست که تنها تعویض روغن در این شرایط کافی نبوده و فیلتر روغن نیز می بایست تعویض شود. فیلتر روغن موتور مان MANN محصول آلمان و در انواع کارتریج Filter Media ، پیچی Spin-on و علاوه بر نام تجاری مان با برند دویتس DEUTZ نیز به بازار عرضه می شود.

یکی از مشخصات فنی ایده آل فیلتر روغن صنعتی مان MANN اصلی آلمان قابلیت عملکرد در دماهای پایین یعنی زمانی که موتور تازه استارت شده است می باشد. در این شرایط ویسکوزیته روغن بالا بوده و فیلتر های روغن بی کیفیت با افت فشار بسیار بالایی روبرو خواهند بود. طراحی کاغذ کارتریج فیلتر روغن مان MANN بگونه ای است که چه به لحاظ ضخامت و چه به لحاظ فشردگی بافت و الیاف یک بالانس مناسبی بین قابلیت جذب ذرات و قابلیت عبور دبی جریان روغن را فراهم می آورد.

شرایط موتور، طول عمر موتور، شرایط استفاده و کاربری تمامی مواردی هستند که در طراحی روغن موتور مان بصورت جز به جز در نظر گرفته می شوند. نوع فیلتر روغن اتصالی یک موتور مسابقه ای چه به لحاظ سرعت و دبی گردش روغن در موتور چه به لحاظ نوع روغن با روغن در گردش در موتور دیزل یک بیل مکانیکی متفاوت بوده و نیاز به یک فیلتر روغن صنعتی با مشخصات کاری منحصر به فرد دارد. این تفاوت در طراحی سبب شده است که فیلتر روغن موتور مان در بیش از 80.000 مدل متفاوت برای کاربری های صنعتی خاص طراحی و تولید شده باشد.

فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل مان MANN

فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل مان MANN

توانایی یک موتور دیزل با مشخصات کیفی گازوئیل ورودی به آن نسبت مستقیم دارد. زمانیکه آب و آلودگی های دیگر در داخل سوخت گازوئیل موتور دیزل مخلوط باشند آسیب های جدی به سیستم سوخت رسانی و انژکتور موتور وارد می کنند. علاوه بر آسیب به سیستم انژکتور ورود آلاینده ها به موتور سبب آسیب به موتور، ایجاد رسوب و کاهش راندمان و گشتاور خروجی موتور نیز می شوند. این امر در مورد سوخت گازوئیل که آلاینده های آن در فاز های مایع به شکل قطرات ریز آب و روغن نیز وجود دارند محسوس تر می باشد. بکارگیری فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل مان MANN اصلی آلمانی تضمینی از راندمان و طول عمر اجزا را به همراه داشته و با قابلیت بالایی که در جذب، ادغام و تخلیه قطرات آب دارد از زنگ زدن سوزن انژکتور ممانعت به عمل می آورد.

دامنه وسیعی از فیلتر های سوخت Fuel filter مان برای انواع ماشین های سواری و صنعتی طراحی و تولید شده اند که شامل فیلتر های بنزین، فیلتر گاز، فیلتر گازوئیل در دو شکل ساده و سپراتور آبگیر عرضه می گردند. بسیاری از آسیب های موتور که بصورت کلی مانع استارت خوردن موتور می شوند، نیروی محرک و شتاب کافی را بوجود نمی آورند، مصرف سوخت در موتور را بالا می برند و سبب روشن شدن چراغ چک ماشین آلات می شوند به سبب بکارگیری فیلتر های سوخت نا مرغوب می باشد. با توجه به تکنولوژی بالای فیلتر مان در تولید فیلتر سپراتور آبگیر که قطرات پودری آب حتی تا سایز 3 میکرون را نیز از طریق کارتریج های دو مرحله ای جذب و ادغام می نماید کیفیت سوخت برای بکارگیری در موتور های دیزلی به شدت افزایش پیدا می کند. بر روی انواع موتور های دیزلی دویتس DEUTZ بصورت قطعه اصلی از فیلتر سوخت گازوئیل به شکل فیلتر سپراتور مان استفاده شده است. فیلتر سپراتور گازوئیل دویتس نیز که با این برند به بازار عرضه شده اند توسط فیلتر مان تولید شده است. فیلتر گازوئیل مان بصورت کارتریجی و یا بصورت پیچی که متشکل از کارتریج و قوطی فلزی می باشد به منظور افزایش سرعت اتصال و تعویض طراحی می شوند. نمونه های high-pressure یا فشار بالای فیلتر مان برای کاربری در سیستم هایی با فشار و دبی بالای سوخت طراحی شده اند و دارای قوطی هایی با قابلیت فشاری بالا هستند.

فیلتر هوای موتور مان MANN

فیلتر هوای موتور مان MANN

راندمان و سرعت از یک بالانس کامل پدید می آیند. چه نیرو در بدن یک ورزشکار باشد چه گشتاور و قدرت در یک موتور دیزل توان بالا با یک هماهنگی مناسب شکل می گیرد. هر بخش از یک موتور دیزلی طراحی شده است تا بعنوان بخشی از کل وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهد. فیلتر هوای موتور مان mann بگونه ای طراحی شده است تا شرایط را برای عملکرد دیگر اجزای موتور دیزل با توان حداکثر فراهم آورد. فیلتر هوای موتور مان اصلی آلمان با وجود ظاهری ساده ساختاری پیچیده متکی بر علم و تکنولوژی دارد. شکل ها و طراحی های متفاوتی از فیلتر های استوانه ای، تخت و شکل دار برای اغلب خودرو ها، تراک ها و ماشین آلات سنگین با برند مان MANN در کاتالوگ این شرکت یافت می شود.

فیلتر هوای موتور مان با قابلیت عبور دبی بسیار بالایی از هوا و پاکسازی هوا از آلاینده ها که در سایز های ریز و درشت از گرد و غبار، شیشه و سنگریزه و ... تا ابعاد میکرونی انجام می گیرد نقشی موثر بر طول عمر اجزای موتور و بهبود فرایند احتراق داد. فیلتر هوای مان در شکل های ذوزنقه بصورت خاص و حتی در شکل های پله پله برای کاربری های خاص حداکثر قابلیت جذب را فراهم می آورد. تکنولوژی برند مان آلمان در طراحی و استفاده از یک رشته چسب های مارپیچ به منظور حفظ شکل هندسی کارتریج فیلتر هوای موتور نقشی موثر در افزایش طول عمر کاری این فیلتر ها دارد.

برای شرایط کاری دشوار در محیط هایی که میزان آلودگی بسیار بالا است فیلتر مان دارای یک کارتریج آپشنال ثانویه می باشد که به جذب درصد بسیار گسترده تری از آلاینده های هوا پیش از ورود به موتور های دیزل کمک می کند.

فیلتر هیدرولیک مان آلمان

فیلتر هیدرولیک مان آلمان

سیستم های هیدرولیکی برای جلوگیری از ایجاد نشتی روغن هیدرولیک با دقت بسیار بالا و تلرانس ابعادی بسیار پایینی تولید می شوند. از این رو کیفیت و عملکرد فیلتر هیدرولیک نقش بسیار موثری در طول عمر اجزای هیدرولیک و پنوماتیک که دارای قیمت بالایی نیز هستند دارد. فیلتر هیدرولیک مان MANN آلمان هم به شکل استوانه ای کارتریجی تولید شده از مش های فلزی به بازار عرضه می شود و هم در شکل پیچی و بصورت کیت عرضه می گردد. کیت فیلتر هیدرولیک مان که بصورت فیلتر Spin-on متشکل از یک هوزینگ یا قوطی فلزی پر فشار و یک کارتریج است دارای یک اورینگ آب بندی نیز می باشد که به منظور جلوگیری از نشت روغن هیدرولیک استفاده می شود.

فیلتر هیدرولیک مان با قابلیت جذب پلیسه های فلزی در ابعاد بسیار کوچک تا 5 میکرون طراحی می شود و هم در نوع کم فشار برای اتصال پیش از پمپ های هیدرولیکی و هم بصورت پر فشار برای اتصال پس از پمپ مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت تحمل جریان روغن هیدرولیک در فشار و دمای بالا از مشخصات کیفی فیلتر هیدرولیک مان MANN آلمان محسوب می شود. این فیلتر ها بصورت قطعه OE بر روی بسیاری از ماشین آلات هیدرولیک بالاخص ماشین آلات تولیدی کشور های اروپایی اتصال پیدا می کنند.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد