02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر صنعتی ماهله MAHLE اصلی آلمان

فیلتر صنعتی ماهله MAHLE اصلی آلمان

برند ماهله Mahle GmbH یک برند آلمانی تولید کننده قطعات موتوری ماشین آلات سنگین می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر اشتوتگارت آلمان واقع شده است. برند ماهله آلمان در میان سه برند برتر جهانی در زمینه تولید قطعات موتور های احتراق داخلی شامل انواع فیلتر آلات، بوش و پیستون، قطعات الکتریکی، مکاترونیک و سنسور های حرارتی قرار دارد. گردش مالی برند ماهله آلمان در سال 2018 بالغ بر 12.5 میلیارد دلار بوده است که از فروش انواع فیلتر ماهله، قطعات مکانیکی و الکترونیکی بدست آمده که نشان از کیفیت بسیار بالای محصولات این برند صنعتی دارد.

برند ماهله MAHLE آلمان با دارا بودن بیش از 80 هزار کارمند در بیش از 160 واحد و کارخانجات تولیدی در دنیا و بیش از 16 لابراتور تست کیفی و مراکز نوآوری در آلمان، انگلستان، آمریکا، برزیل، ژاپن، چین، هند، لهستان، اسپانیا، اسلوونی و لوگزامبورگ یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان قطعات موتور های دیزلی و انواع فیلتر آلات صنعتی می باشد.

تاریخچه فیلتر ماهله آلمان

در سال 1920 یک مهندس و خلبان آلمانی تحت نام Hellmuth Hirth به همراه چند تن از متخصصین دیگر یک کارگاه فنی برای تولید موتور های دو زمانه در شهر Cannstatt راه اندازی نمود. هرمن ماهله 26 ساله بعنوان هفتمین عضو گروه در کنار موسسین این شرکت که Versuchsbau Hellmuth Hirth نام داشت از دسامبر سال 1920 فعالیت خود را آغاز کرد. این عضویت بعنوان اولین قدم برای راه اندازی شرکت معظم آلمانی ماهله شناخته می شود. به زودی نیاز های اقتصادی گروه سبب شد که فعالیت آنها تنها از تست اجزای موتور به راه اندازی یک خط تولید موتور های صنعتی گسترش پیدا کند. در آن زمان تمامی پیستون های موتور های احتراق از جنس چدنی تولید می شدند. تصمیم گروه ماهله برای تولید پیستون از ترکیبات و آلیاژ های فلزی اولین قدم در راه رشد و گسترش برند ماهله شناخته می شود.

با پیوستن برادر هرمن یعنی ارنست ماهله به گروه که مهندسی خبره بود تولیدات گروه صنعتی ماهله آلمان به تدریج گسترش پیدا کرده و تولید پیستون های کنترل احتراق در موتور دیزلی در سال 1931 و اولین رینگ پیستون آلومینیومی موتور دیزل تولید شد. با گسترش صنایع در سطح آلمان و در سطح دنیا گروه GmbH فعالیت های خود را برای سازه های هوایی و هواپیما ها بصورت جداگانه ادامه داد. در سال 1938 یعنی تنها پیش از آغاز جنگ جهانی دوم بود که لوگوی برند ماهله بصورت رسمی به ثبت رسید. در این زمان کمپانی ماهله تنها کمپانی در سطح جهان بود که به تولید قطعات موتوری از آلیاژ های منگنز به روش دایکست می پرداخت.

گسترش فعالیت برند ماهله MAHLE آلمان و تولید قطعات و اجزای موتور های دیزل با اوج گرفتن جنگ جهانی و رشد بی نظیر صنایع در کشور آلمان فعالیت گروه ماهله در زمینه تولید انواع فیلتر روغن ماهله، فیلتر هیدرولیک، فیلتر گازوئیل و انواع فیلتر های کابین و موتور تحت نام ماهله نیز گسترش پیدا کرد. تولید پیستون برای خودرو های سواری با سایز های کوچک تا پیستون های بسیار بازرگ با قطر دهانه 40 سانتی متر برای زیر دریایی های ارتش آلمان نازی منجر به سرازیر شدن سرمایه به شرکت ماهله و گسترش تدریجی فعالیت در کشور های دیگر انجامید. امروزه فیلتر ماهله آلمان در زمره برند های معتبر تولید کننده فیلتر آلات صنعتی هم رده با برند فیلتر مان MANN از دیگر تولیدکنندگان آلمانی پیشگام در عرصه فیلتر می باشد.

فیلتر خشک کن هوای ماهله

فیلتر خشک کن هوای ماهله

سیستم های پنوماتیکی بر روی ماشین های صنعتی در رینج سبک و سنگین یافت می شوند. این سیستم های پنوماتیکی بر روی سیستم های ترمز و کنترل ماشین آلات یافت می شوند. کارتریج های خشک کن هوای ماهله MAHLE بگونه ای طراحی شده اند که شرایط را برای عملکرد با اطمینان و امنیت برای این سیستم ها فراهم می آورند. این کارتریج ها با جذب و حذف رطوبت از زنگ زدگی و آسیب به اجزای سیستم پنوماتیک از قبلیت تانک ذخیره و خطوط لوله انتقال جلوگیری به عمل می آورند.

فیلتر های خشک کن ماهله و Knecht مطابق با استاندارد ها و حتی یک پله بالاتر از استاندارد های تبیین شده توسط تولید کنندگان سیستم های پنوماتیک قرار می گیرند. بازرسی و تعویض به موقع فیلتر های خشک کن به منظور جلوگیری از آسیب به سیستم های پنوماتیکی خودرو ها و ماشین آلات سنگین صنعتی امری بسیار مهم می باشد. با توجه به فشار عملکرد بالا در سیستم های پنوماتیکی و به منظور جلوگیری از افت فشار در اثر نشتی کلیه اجزای سیستم های پنوماتیکی با دقت بسیار بالا و تلرانس ابعادی بسیار اندکی ساخته شده و تکنولوژی بالای بکار رفته در تولید انها سبب بالا بودن قیمت این تجهیزات صنعتی می باشد. فیلتر خشک کن ماهله آلمان هر چند در میان بسیاری از رقبا دارای قیمت بالاتری است اما با توجه به کیفیت و ماندگاری بالاتر و با توجه به حساسیت و قیمت بالای اجزای سیستم هیدرولیک بکارگیری این فیلتر های صنعتی توجیه کامل اقتصادی دارد. برند ماهله به جز فیلتر های خشک کن هوا به تولید فیلتر سپراتور کمپرسور که وظیفه جدا سازی روغن از هوای فشرده خروجی از کمپرسور ها را بر عهده دارد تولید می کند. در حالی که اغلب فیلتر خشک کن هوا بصورت پیچی عرضه می شود فیلتر سپراتور کمپرسور با برند ماهله اغلب بصورت استوانه ای کارتریجی مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر هوای موتور ماهله

فیلتر هوای موتور ماهله

بسیاری از تولید کنندگان بزرگ موتور های احتراق بر روی تخصص برند ماهله آلمان برای تولید فیلتر های صنعتی از جمله فیلتر هوای موتور ماهله حساب ویژه ای باز می کنند. از آنجایی که عملکرد موتور احتراق، گشتاور خروجی، میزان مصرف سوخت و به حداقل رسانیدن آلاینده های خروجی از موتور به منظور بهبود سلامت محیط زیست همگی به ورود هوایی پاک به موتور احتراق بستگی دارد. کارتریج فیلتر هوای موتور ماهله که یا از نوع کاغذی (سلولزی) یا اط نوع الیاف مصنوعی و گاهی بصورت ترکیبی عرضه می شود قابلیت جذب و حذف کلیه آلاینده های هوا پیش از ورود به موتور را دارد. جذب بیش از 99.98% از گاز های سمی، دوده و ذرات لاستیک از مشخصات کیفی این فیلتر های صنعتی محسوب می شود.

فیلتر هوای موتور ماهله تقریبا تمامی ذرات معلق در هوا با ابعاد بالای 3 میکرون را جذب می کنند. این بدان معنا است که بکارگیری این برند از فیلتر در کاهش ایجاد سایش سطحی در شیر ها (ولو ها)، سطح سیلندر، پیستون رینگ، یاتاقان و دیگر اجزای موتور نقشی موثر دارد. با این وجود برای به حداکثر سانیدن قابلیت های فیلتر هوای موتور تعویض آن مطابق با دستور العمل تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی بسیار مهم می باشد.

به منظور محافظت فیلتر هوای موتور ماهله در برابر رطوبت دریچه ورودی بگونه ای طراحی شده است تا حد امکان از ورود رطوبت به فیلتر ممانعت به عمل آید. در صورتیکه به هر دلیلی رطوبت به داخل فیلتر هوا وارد شود یک لایه اضافی محافظ برای جذب ذرات آب معلق در نظر گرفته شده است. کاغذهای فیلتر ماهله MAHLE با یک رزین مصنوعی مخصوص آغشته شده اند که مقاومت فیلتر هوای موتور در برابر آب و مواد شیمیایی را افزایش می دهد.

فیلتر روغن صنعتی ماهله MAHLE

فیلتر روغن صنعتی ماهله MAHLE

برند ماهله آلمان از تولید کنندگان بنام اجزای موتور های دیزلی احتراق داخلی می باشد. فیلتر روغن یا Lube filter که بر روی موتور های دیزلی اتصال پیدا می کند دارای مشخصات مکانیکی مختلفی می باشد که انتخاب برند این نوع فیلتر ها متناسب با اجزای موتور های دیزلی به طول عمر و راندمان بالاتر آن می انجامد. از این رو فیلتر روغن موتور ماهله MAHLE متناسب با نیاز ها و استاندارد های موتور های دیزلی با قطعات ماهله طراحی شده است. کارتریج این فیلتر های صنعتی دارای جنس سلولزی می باشد که تعداد چین های سطحی متناسب با دبی جریان روغن طراحی شده است. ضخامت و تراکم الیاف سلولزی بکار گرفته شده در تولید کاغذ کارتریج فیلتر روغن موتور دیزل ماهله MAHLE بگونه ای است که هم قابلیت جذب حداکثر آلاینده های روغن لوبریکانت تا ابعاد 5 میکرومتری را داشته باشد و هم حداقل افت فشار را در جریان روغن روان کننده موتور دیزل پدید آورد. این فیلتر ها هم بصورت کارتریج استوانه ای و هم بصورت پیچی spin-on در داخل قوطی های فلزی با تحمل فشار بالا به بازار قابل عرضه هستند. بازرگانی مانا فیلتر عرضه کننده سایز های مختلف فیلتر روغن هیدرولیک در ایران است.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد