02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

برند های اقتصادی و ارزان فیلتر صنعتی

فیلتر های صنعتی با کیفیت، دوام و دقت های متفاوتی تولید شده و از این رو دارای قیمت هایی در بازه وسیع هستند. استفاده از فیلتر ها بر حسب نوع و حساسیت می تواند با برند های مختلفی صورت پذیرد و متناسب با بودجه انتخاب گردد. برند قطعات صنعتی معرف سابقه، کیفیت، دقت و ماندگاری می باشد و از این نظر معیاری مناسب برای کاربران در انتخاب فیلتر های با کیفیت می باشد. دستیابی به اطلاعات فنی دقیق تر شامل حداکثر دبی جریان، حداکثر فشار کاری، حداکثر دمای کاری و قابلیت جذب بر حسب میکرمتر با دیمانسیون های مختلف در دستگاه متریک و استگاه انگلیسی عملا برای تمامی کاربران دشوار می باشد و از این رو برند فیلتر صنعتی معرف کیفیت و دوام می باشد.

انتخاب فیلتر های اقتصادی و ارزان برای کاربری و جایگزینی فیلتر آلات با حساسیت کمتر مانند فیلتر هوای موتور که عملا از نوع استوانه ای با کارتریج های سلولزی تولید می شوند گزینه مناسبی می باشد. با این وجود در موارد کاربری با حساسیت بالاتر که قابلیت جذب آلاینده ها می تواند در طول عمر اجزای موتور تاثیر قابل توجهی داشته باشد پیشنهاد نمی شود. از این رو در کاربری فیلتر های هیدرولیکی با توجه به قیمت بسیار بالای اجزای هیدرولیک پیشنهاد می شود که کیفیت را فدای قیمت نکرده و از فیلتر هیدرولیک با برند های شناخته شده تر استفاده نمایید.

برند های ایرانی و آسیایی فیلتر

بسیاری از انواع فیلتر های صنعتی با برند های چینی در بازار ایران وارد می شوند. برخی از این برند بصورت ثبت شده و مشخص تولید کشور چین هستند و برخی دیگر بصورت طرح با نام برند های معتبر و تولید چین و حتی ایران هستند. انتخاب و بکارگیری فیلتر های چینی که با نام و برند کشور چین فروخته می شوند هر چند در قیاس با برند های اروپایی و آمریکایی در رده پایین تری قرار دارد اما قیمت پایین تر و ارزان بودن این فیلتر ها توجیه اقتصادی و کیفی محصول را دارد. با این وجود انتخاب و بکارگیری فیلتر هایی که بصورت طرح و برگرفته از نام های برند های معتبر هستند پیشنهاد نمی شود که نمونه هایی از فیلتر فیلیتگارد Fleetguard , WIX در بازار ایران بصورت طرح موجود می باشند.

از دیگر برند های اقتصادی تولید کننده فیلتر های صنعتی برند های تولید کشور اندونزی هستند. با گسترش تولید مخصولات صنعتی در چین، هند و شرق آسیا کشور اندونزی نیز به عنوان یکی از قطب های تولید فیلتر در دنیا تبدیل شده و امروزه برند های فیلتر های تولیدی کشور اندونزی در رده پر فروش ترین برند های نوین صنعت فیلتر قرار دارند. فیلتر جیمکو JIMCO محصول کشور اندونزی و یکی از برند هایی است که به تولید انواع فیلتر های روغن، فیلتر گازوئیل، فیلتر هیدرولیک و فیلتر هوای موتور می پردازد.

برند ساکورا SAKURA یکی دیگر از نمونه های فیلتر های صنعتی تولیدی کشور اندونزی می باشد که قیمت مناسبی داشته و نسبت به برند های اروپایی مانند فیلتر مان MANN، فیلتر ولوو VOLVO و فیلتر های آمریکایی مانند فیلتر فیلیتگارد، دونالدسون و ویکس قیمت مناسبتری داشته اقتصادی تر می باشد.

برند های ایرانی تولید کننده فیلتر نیز در برخی از صنایع بصورت خاص فعالیت گسترده ای داشته و دارای کیفیت مناسبی هستند. برند AFD یکی از برند های ایرانی و اقتصادی تولید کننده فیلتر های صنعتی است که بیشتر در زمینه تولید فیلتر های روغن و هوا فعالیت دارد. فیلتر ترکان Turkan Filter یکی دیگر از تولید کنندگان بنام فیلتر های صنعتی می بادش که بیشتر در زمینه تولید فیلتر سپراتور کمپرسور و فیلتر هوا فعالیت دارد. برخی از برند های متفذقه ایرانی نیز در زمینه تولید فیلتر و حتی فیلتر های حساس هیدرولیکی که با مش های فلزی تولید می شوند فعالیت داشته که کیفیت قابل قبولی برای کاربری های عمومی و غیر حساس دارند.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2023 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد