02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر صنعتی موتور دیزل

موتور های دیزلی با سوخت گازوئیل عمل می کنند و امروزه پر مصرف ترین نوع از موتور های احتراق داخلی در صنایع سنگین محسوب می شوند. از موتور های دیزلی در ظرفیت های مختلف بر روی انواع ماشین الات راهسازی و معدنی شامل انواع لودر، بیل مکانیکی، بولدوزر و گریدر، بر روی انواع ماشین آلات کشاورزی شامل انواع تراکتور و کمباین و همچنین بر روی کشتی ها و لنچ ها استفاده می شود. انواع دیزل ژنراتور ها نیز همانطور که از نام آنها مشخص است، لیفتراک ها و جرثقیل ها نیز با موتور های دیزلی عمل می کنند.

بر روی موتور های احتراق دیزلی انواع مختلفی از فیلتر آلات صنعتی برای تصفیه و پاکسازی سوخت و هوای ورودی به موتور و همچنین برای تصفیه روغن در گردش در موتور استفاده می شوند. این فیلتر های صنعتی اغلب از نوع پیچی مورد استفاده قرار می گیرند و دبی جریان ورودی به آنها بر حسب حجم موتور متفاوت می باشد. در زیر به دسته بندی فیلتر های اتصالی موتور های دیزلی می پردازیم.

فیلتر موتور دیزلی دویتس DEUTZ

برند آلمانی دویتس DEUTZ یکی از بزرگترین تولید کنندگان موتور های دیزلی در سطح دنیا می باشد. بر روی بسیاری از ماشین آلات سنگین معدنی و راهسازی از موتور های دیزلی دویتس آلمان استفاده شده است که دارای گشتاور خروجی بالا و طول عمر مناسبی هستند. موتور دیزل دویتس DEUTZ آلمان با ظرفیت های حجمی مختلفی طبق استاندارد DIN آلمان تولید شده و از تلرانس ابعادی پایین و تکنولوژی بسیار بالایی استفاده می کند.

بر روی موتور دیزل دویتس بصورت دیفالت یا قطعه اصلی OEM از فیلتر مان MANN آلمان استفاده شده است. البته فیلتر مان MANN آلمان به تولید فیلتر آلات صنعتی بصورت ویژه تحت نام دویتس DEUTZ نیز می پردازد. انواع فیلتر روغن، فیلتر گازوئیل و سپراتور آبگیر گازوئیل، فیلتر هوا با برند مان فیلتر MANN بر روی موتور های دیزلی دویتس اتصال پیدا می کنند.

فیلتر موتور دیزل کومنز CUMMINS

برند کامینز یا کومنز CUMMINS یک برند آمریکایی تولید کننده انواع موتور های دیزلی می باشد. بر روی انواع تراک ها، لودر و گریدر و حتی بر روی میکسر های صنعتی از موتور کومنز استفاده شده است. حجم های مختلفی از موتور دیزلی کومنز یا کامینز بر روی کشتی و لنچ نیز اتصال پیدا می کنند. برند کومنز به تولید انواع فیلتر های صنعتی تحت نام فیلتر فیلیتگارد FLEETGUARD می پردازد. البته نمونه های جدید فیلتر فیلیتگارد تحت نام Cummins filtration به بازار عرضه می شوند.

از آنجایی که برند کومنز خود به تولید موتور های دیزلی می پردازد آشنایی کاملی با نیاز های موتور های دیزلی به سوخت، روغن و هوای پاک دارد. از این رو فیلتر های صنعتی با برند فیلیتگارد FLEETGUARD بصورت بهینه شده برای کاربری بر روی موتور های دیزلی کومنز طراحی شده اند. انواع فیلتر روغن فیلیتگارد، فیلتر گازوئیل و سپراتور آبگیر فیلیتگارد و فیلتر های هوای فیلیتگارد بر روی موتور های دیزلی کومنز اتصال پیدا می کنند.

فیلتر موتور دیزل پرکینز PERKINS

برند پرکینز در واقع یک برند انگلیسی تولید کننده موتور های دیزلی بوده است که نمونه های موتور های دیزل تولیدی این برند همچنان بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی بالاخص در صنایع کشاورزی شامل انواع تراکتور و کمباین یافت می شود. برند پرکینز Perkins انگلستان امروزه توسط برند کاترپیلار آمریکا خریداری شده است و کلیه موتور های دیزل تولیدی امروزه دیگر تحت نام موتور های CAT به بازار عرضه می شوند.

فیلتر پرکینز Perkins که دارای کارخانجات تولیدی هم در انگلستان و هم آمریکا می باشد برای اتصال بر روی موتور های دیزل صنعتی برند پرکینز و بسیاری از کد های آنها بصورت مشترک بر روی موتور های دیزلی کاترپیلار نیز اتصال پیدا می کنند. فیلتر پرکینز بگونه ای طراحی شده است که برای موتور های دیزل در سایز های بزرگ و با نیاز به دبی جریان بالایی از سیال نیز قابلیت های کاری بسیار بالایی داشته باشد.

فیلتر موتور دیزل کاترپیلار CAT

برند CAT یا کاترپیلار یکی از شناخته شده ترین برند ها در صنایع سنگین محسوب می شود. گستردگی کاربری این برند صنعتی و تلفیق مفهوم قدرت با کاترپیلار به اندازه ای است که حتی رنگی به نام زرد کاترپیلاری وجود دارد که در کنار رنگ مشکی به رنگ قدرت در طراحی های صنعتی شناخته می شود. موتور های دیزل کاترپیلار CAT امروزه نه تنها بر روی ماشین آلات راهسازی کاترپیلار مالنند انواع لودر و بولدوزر استفاده می شوند بلکه بر روی بسیاری از کشتی های مدرن نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

موتور دیزل کاترپیلار CAT با استاندارد ASTM آمریکا و با استاندارد های ابعادی اینچی تولید شده است و نوع رزوه های فیلتر های پیچی کاترپیلار CAT نیز از نوع اینچی می باشد. فیلتر کاترپیلار در انواع فیلتر های روغن، گازوئیل و هوا بر روی موتور های دیزل کاترپیلار اتصال پیدا می کنند. این سری از فیلتر ها اغلب با تکنولوژی ویژه ای تولید می شوند که بجای قرار گیری بخشی از کاغذ فیلتر در داخل فوم های بالایی و پایینی کارتریج که به کاهش سطح مقطع تماس کارتریج با سیال و کاهش دبی جریان عبوری از فیلتر می انجامد با بکارگیری چسب هایی بصورت نوار سطحی فیکس می شوند. تکنولوژی بسیار بالای بکار گرفته شده در تولید فیلتر کاترپیلار سبب بالا رفتن قیمت این فیلتر های صنعتی موتور دیزل نسبت به برند های دیگر می شود.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد