02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر صنعتی تاور کرین و جرثقیل

تاور کرین ها و جرثقیل ها ماشین آلات سنگینی هستند که به منظور لیفت بار چه در صنایع سنگین پل سازی، سد سازی، نیروگاهی و حتی ساختمانی مورد استفاده قرار می ی گرند انواع تاور ها در کاربری های ساحلی و بندر گاهی به منظور بارگیری کشتی های باری مورد استفاده قرار می گیرند. انواع متعددی از فیلتر آلات صنعتی بر روی این ماشین آلات لیفتینگ و حمل بار مورد استفاده قرار گرفته است. بر روی تاور کرین و جرثقیل ها اغلب از موتور های قدرتمند UD, MITSUBISHI استفاده می شود. نمونه های جرثقیل های KATO , TADANO نیز که اغلب برای کاربری های شهرسازی و پروژه های مرتبط مورد استفاده قرار می گیرند دارای موتور های دیزلی برند های خود هستند.

اغلب جرثقیل ها و تاور کرین ها از سیستم های پر فشار هیدرولیکی استفاده می کنند که نیاز به یک فیلتر هیدرولیک پر فشار با قابلیت های بسیار بالا دارد. با توجه به استفاده از موتور های دیزلی گازوئیل سوز بر روی جرثقیل ها بکارگیری انواع مختلف دیگری از فیلتر آلات شامل فیلتر گازوئیل یا فیلتر سپراتور آب از گازوئیل، فیلتر روغن صنعتی و فیلتر هوا نیز از دیگر نمونه های فیلتر های مصرفی بر روی این ماشین آلات محسوب می شوند.

تاورکرین و جرثقیل های کاربردی در بازار ایران

فیلتر هیدرولیک تاورکرین و جرثقیل

از مهمترین انواع فیلتر صنعتی اتصالی جرثقیل و تاورکرین ها فیلتر هیدرولیک Hydraulic filter و یا فیلتر روغن هیدرولیک محسوب می شود. سیستم های هیدرولیک تاورکرین و جرثقیل ها با جریان پر فشار روغن هیدرولیک سر و کار داشته و برای جلوگیری از ایجاد نشتی در عملکرد بصورت کاملا Tight یعنی با فاصله میکرونی بین اجزا طراحی می شوند. این امر حساسیت سیستم هیدرولیک تاورکرین و جرثقیل را در برابر پلیسه های فلزی پدید آمده در سیستم بر اثر سایش سطحی به شدت افزایش می دهد. این حساسیت نیاز به استفاده از فیلتر هیدرولیک با قابلیت جذب آلاینده های روغن هیدرولیک در ابعاد بسیار کوچک حتی تا 5 میکرون و کمتر را بوجود می آورد.

قابلیت جذب بالا در فیلتر های هیدرولیک اتصالی تاور کرین و جرثقیل نیاز به الیاف فشرده در کارتریج فیلتر هیدرولیک را باعث می شود. فشردگی بالای الیاف کارتریج خود سبب کاهش فشار روغن هیدرولیک می شود که یکی از چالش های تولید کنندگان این سری از فیلتر های صنعتی محسوب می شود. برند های معتبر تولید کننده فیلتر های هیدرولیک اتصالی تاور کرین و جرثقیل مانند برند دونالدسون آمریکا از تکنولوژی هایی خاص برای فراوری کارتریج و ترکیباتی ویژه در تولید کاغذ فیلتر های هیدرولیک اتصالی بر روی تاورکرین و جرثقیل استفاده می کنند تا حداقل افت فشار را در پی داشته باشد. استفاده از ترکیبات فلزی مناسب در تولید مش های سطحی کارتریج استوانه ای فیلتر هیدرولیک جرثقیل و تاور کرین که مانع از فروپاشی ساختاری کارتریج می شود نیز از دیگر مشخصات کیفی فیلتر های مصرفی در این صنایع محسوب می شود.

فیلتر روغن جرثقیل

موتور های قدرتمند میتسوبیشی و UD و موتور های دیگر اتصالی جرثقیل ها از نوع دیزلی بوده و از روغن صنعتی برای سه هدف اصلی استفاده می کنند. روان کاری اجزای موتور دیزلی احتراق، کمک به انتقال حرارت و خنک کاری موتور جرثقیل و انتقال آلاینده ها از موتور به فیلتر روغن هیدرولیک از دلایل اصلی بکارگیری این روغن در موتور محسوب می شود. فیلتر روغن روان کننده موتور جدیزلی جرثقیل ها از نوع پیچی همراه با یک اورینگ برای آب بندی بهتر در زمان اتصال عرضه می شود. ارتفاع فیلتر روغن به دبی و حجم روغن در گردش در موتور و در واقع متناسب با سایز موتور انتخاب می شود.

یکی از برند های محبوب فیلتر روغن اتصالی تاورکرین و جرثقیل برند کاترپیلار آمریکا CAT می باشد. تکنولوژی ویژه بکار رفته در تولید کارتریج این فیلتر های صنعتی که حداکثر سطح مقطع را برای عبور روغن در تماس با کاغذ کارتریج فراهم می کند با بکارگیر چسب هایی بر روی سطح کاغذ بدون محصور کردن بخشی از کاغذ کارتریج بر روی لبه های بالایی و پایینی تولید می شود. از برند های دیگر تولید کننده فیلتر های جرثقیل و تاور کرین می توان به برند MANN, DONALDSON, WIX اشاره نمود.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2023 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد