02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر ماشین های صنعتی راهسازی

ماشین آلات راهسازی در زمره ماشین آلات سنگین صنعتی دسته بندی می شوند که دارای کاربری معدنی، ساختمانی و راهسازی هیتند. فیلتر ماشین آلات راهسازی در انواع مختلف بر روی موتور های دیزل این ماشین آلات، در قسمت هیدرولیک و کابین سرنشینان مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلفی از ماشین های صنعتی راهسازی شامل انواع بیل مکانیکی، لودر، گریدر، بولدوزر و دامپتراک که نیاز به ایجاد گشتاور بالایی در خروجی هستند نیاز به فیلتر آلات صنعتی در انواع مختلف می باشد.

ماشین آلات راهسازی و معدنی با برند های مختلفی تولید می شوند که برخی از این برند ها مانند کاترپیلار CAT محصول کشور آمریکا بوده و نه تنها موتور های دیزلی اتصال ماشین آلات خود را تولید می کند بلکه انواع فیلتر آلات مصرفی را نیز با برند کاترپیلار Caterpillar روانه بازار می کند. برخی دیگر از ماشین آلات راهسازی که از موتور های دیزلی شرکت های معتبری مانند دویتس DEUTZ استفاده می کنند فیلتر آلاتی با همین برند بر روی موتور های خود نصب می کنند که البته فیلتر دویتس با برند دویتس اما توسط برند معتبر آلمانی مان MANN تولید می شود.

انواع فیلتر های اتصالی بر روی ماشین آلات راهسازی

در سه بخش مختلف از ماشین های راهسازی شامل موتور، ورودی کابین و بخش هیدرولیک از فیلتر آلات صنعتی در انواع مختلف استفاده می شود که به قرار زیر هستند:

علاوه بر موارد یاد شده برای تصفیه هوای ورودی به کابین ماشین های راهسازی نیز از یک فیلتر اغلب به شکل تخت استفاده می شود. برخی از انواع فیلتر های صنعتی بر روی ماشین آلات صنعتی در چند بخش و در سایز های مختلف بکار گرفته می شوند.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد