02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر ویکس WIX اصلی آمریکا

فیلتر ویکس WIX اصلی آمریکا

فیلتر ویکس WIX محصول کشور آمریکا با بیش از 75 سال سابقه تخصصی در امر تولید انواع فیلتر های صنعتی می باشد. تمرکز فیلتر ویکس اصلی آمریکایی همواره بر تامین فیلتر هایی فراتر از نیاز های کیفی و استاندارد های ماشین آلات صنعتی بوده است. L.G. Alexander یکی از مدیران ارشدبرند فیلتر ویکس WIX می گوید که نگاه به گذشته و تاریخچه کاربری فیلتراسیون آموزنده بوده و ما را در پیشبرد اهداف در راستای بهبود کیفی فنی محصولات خود یاری می رساند.

فیلتر ویکس آمریکا که در سال 1939 همزمان با آغاز جنگ جهانی دوم شروع به فعالیت نمود پس از گذشت نزدیک به هشت دهه از فعالیت خود در زمره پنج برند برتر تولید فیلتر آلات صنعتی در سطح دنیا قرار دارد. نقش ایالات متحده آمریکا در جنگ جهانی که در آغاز با عرضه تجهیزات صنعتی و نظامی به متفقین (انگلستان، فرانسه، لهستان) سبب گسترش تولید انواع فیلتر های صنعتی گردید که برند فیلتر ویکس به عنوان یکی از تولید کنندگان OEM فیلتر آلات در صنایع آمریکا جای خود را یافت.

در حال حاضر برند فیلتر ویکس WIX دارای یازده 11 سایت کارخانه تولید کننده در هشت کشور دنیا می باشد که تحت نظارت مستقیم، با ماشین آلات اصلی و تست های کیفی بر روی انواع فیلتر های صنعتی به تولید این محصول برای انواع ماشین آلات سنگین می پردازند. برند فیلتر ویکس در حال حاضر محصولات خود را در نزدیک به 90 کشور دنیا عرضه کرده و قابلیت تولید بیش از 210 میلیون عدد انواع فیلتر های صنعتی را در سال دارد. فیلتر ویکس اصلی آمریکا دارای بیش از 1500 کارمند و تکنسین تولید در کارخانجات مرکزی و بیش از 2000 کارمند و تکنسین مرتبط دیگر در نقاط دیگر دنیا می باشد که علاوه و وظیفه خود را حرکت در راستای تولید محصولاتی مرغوب تر و در جهت کسب رضایت مشتریان می دانند.

آغاز به فعالیت فیلتر ویکس آمریکا

برند ویکس برای اولین بار توسط Jack Wicks و شریک تجاری او Paul Crenshaw در منطقه Gastonia و در یک کارخانه قدیمی تولید کتان و نخ راه اندازی شد. دلیل اصلی خرید کارخانه کتان توسط این دو شریک تجاری نیاز گسترده آنها به حجم وسیعی از کتان های خالص سفید در تولید فیلتر های ویکس اولیه که کارتریج آنها اغلب از کتان تولید می شد بود. در واقع در آن زمان Gastonia مرکز تولید کتان در آمریکا به شمار می آمد. این دو شریک به سرعت نیاز به فیلتر هایی که زمان تعویض را به حداقل می رسانید حس نموده و در مدت 15 سال با تغییراتی که به وجود آوردند موفق به ثبت فیلتر های پیچی Spin-on که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد شدند که امروزه تبدیل به طرح استاندارد شده است.

هر چند فیلتر های پیچی ویکس WIX در ابتدا کسر کوچکی از تولیدات این برند را شامل می شدند اما امروزه فیلتر های پیچی ویکس در بیش از 12000 نوع مختلف شامل انواع فیلتر های روغن، فیلتر های سوخت گازوئیل، فیلتر گیربکس، فیلتر های خنک کننده و فیلتر های هیدرولیکی تولید شده و در سایز های مختلف بر روی ماشین های صنعتی اتصال پیدا می کند. تنها فیلتر های هیدرولیک و جریان سیال ویکس در بیش از 8000 شماره فنی مختلف عرضه می گردند. امروزه فیلتر ویکس به تولید فیلتر هایی با کارتریج های مصنوعی سری XP نیز مبادرت دارد.

علاوه بر تولید فیلتر های صنعتی با کیفیت در طول بیش از 50 سال، محصولات این برند آمریکایی بر روی بسیاری از ماشین های سرعتی مسابقه ای نیز اتصال پیدا کرده اند. سابقه 75 ساله این برند صنعتی نشان از کیفیت پایدار و ارائه محصولات با مشخصات فنی بی نظیر و متناسب با نیاز های دستگاه های صنعتی دارد. بازرگانی مانا فیلتر عرضه کننده انواع و سایز های مختلف فیلتر ویکس اصلی آمریکا در ایران است.

کیفیت محصولات ویکس WIX

زمانیکه صحبت از خدمات پس از فروش می شود کیفیت حرف اول را می زند. سایز دقیق Fit، شکل و طراحی Form و کارایی Function برای فیلتر های اتصالی بعنوان قطعه یدکی جایگزین می بایست یا با کیفیتی برابر با قطعه OE و یا بهتر از آن باشند. هر کیفیتی از قطعات یدکی پایین تر از میران نه تنها راندمان و طول عمر موتور را کم می کند بلکه از امنیت کاربران نیز می کاهد. با توجه به اقتصاد فعلی دنیا رسیدن به استاندارد های OEM فیلتر های صنعتی کافی نبوده و می بایست بدون فدا کردن کیفیت به دنبال فیلتر آلاتی با قیمت مناسب نیز باشیم. فیلتر ویکس WIX آمریکا تولید کننده انواع فیلتر های یدکی کلیه ماشین های صنعتی با قیمتی رقابتی و قابل قبول بوده و از این رو اولین انتخاب بسیاری از کارخانجات در سطح دنیا می باشد.

کیفیت نه تنها ویژگی بلکه بخشی از محصولات فیلتر ویکس می باشد که با آزمایش های کیفی فراوان، تعامل مستقیم با تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی و استفاده از دانش فنی و مهندسی واحد های دانشگاهی در طراحی های مدرن به دست آمده است. بررسی و تست دائمی کیفیت محصولات در واحد های آزمایشگاهی و تلاش برای بهبود قابلیت های فنی فیلتر های صنعتی تولیدی همواره در دستور کار گروه صنعتی ویکس اصلی آمریکا قرار دارد. هوف برند ویکس افزایش انتظارات کاربران از فیلتر های صنعتی در زمینه کیفیت، ماندگاری و استاندارد های تولیدی به اندازه ای است که فیلتر ویکس تنها انتخاب ممکن باشد.

فیلتر آب از گازوئیل ویکس اصلی آمریکا

فیلتر آب از گازوئیل ویکس اصلی آمریکا

تعویض دوره ای روغن موتور کاربران را به یاد تعویض فیلتر روغن نیز می اندازد اما فیلتر سوخت اغلب جزو فیلتر های فراموش شده می باشد. با این وجود سوخت ماشین آلات بالاخص گازوئیل مصرفی موتور های دیزل دارای انواع آلاینده ها از قبیل گرد و غبار، دوده، شیشه و حتی قطرات معلق آب می باشد. این آلاینده ها می توانند سبب بسته شدن منافذ کاربراتور و انژکتور شده سبب از کار افتادگی موتور گردند. این الاینده ها اغلب یا از تانک ذخیره کننده گازوئیل و یا بر اثر افزایش طول عمر موتور در سیستم سوخت رسانی ماشین آلات سنگین پدیدار می شوند. فیلتر ویکس اصلی آمریکا به تولید دو نوع فیلتر پیچی گازوئیل یکی تنها برای پاکسازی ذرات جامد و دیگری بصورت فیلتر سپراتور با کارتریج های دو مرحله ای و با قابلیت جذب ذرات جامد و قطرات آب معلق در گازوئیل می باشد. در برخی از طراحی های ماشین آلات مدرن که از بیودیزل biodiesel بجای گازوئیل استفاده می شود با توجه به اینکه بیودیزل دارای درصد کمی حلال های صنعتی می باشد استفاده از فیلتر های گازوئیل ویکس مزایایی را به همراه دارد. Solvent یا حلال های مورد استفاده در سوخت بیودیزل به منظور شستشوی سیستم سوخت رسانی اضافه شده اند که این شستشو در نهایت به انتقال آلودگی های بیشتر به فیلتر گازوئیل انجامیده و در صورتیکه از فیلتر هایی با قابلیت های خاص در جذب آلاینده ها استفاده نشده باشد منافذ این فیلتر ها به سرعت دچار گرفتگی خواهند شد. بایودیزل علاوه بر این قابلیت جذب ذرات آب را در گازوئیل بالا می برد و از این رو در اتصالات موتور های بایو دیزلی الزام به استفاده از فیلتر های آبگیر گازوئیل ویکس WIX می باشد.

فیلتر روغن موتور دیزل ویکس WIX اصلی

فیلتر روغن موتور دیزل ویکس WIX اصلی

روغن روان کننده Lubrication نه تنها به منظور کاهش اصطکاک در حرکت نسبی اجزای موتور احتراق دیزلی بلکه به منظور کمک در خنک کاری موتور و همچنین انتقال آلاینده ها به فیلتر روغن صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر روغن موتور دیزل ویکس WIX اصلی محصول کشور آمریکا هم بصورت کارتریجی استوانه ای و هم در دو شکل Inline یا خطی و Spin-on یا پیچی تولید می شود. نمونه های خطی از فیلتر روغن موتور امروزه کاربری بسیار محدودی داشته و اغلب از نوع پیچی آن که دارای یک قوطی فلزی نگهدارنده کارتریج است و بصورت رزوه ای اتصال پیدا می کند استفاده می شود.

فیلتر روغن ویکس WIX از کارتریج های سلولزی با فشردگی و ضخامت لایه ای منحصر به فرد استفاده می کند تا هم اجازه جریان روغن با دبی بالا را فراهم آورد و هم نقشی موثر در حذف آلاینده های روغن روان کننده موتور که بخشی از آن از طریق دریچه های سوخت و هوا، بخشی از آن بر اثر فرایند احتراق و بخشی دیگر بر اثر سایش اجزای موتور پدید می آیند دارد. فیلتر روغن ویکس WIX هم در قوطی های سفید و هم در قوطی های مشکی عرضه می شوند که نمونه هایی از این فیلتر آلات برای موتور های ماشین آلات مسابقه ای و ریس با علامت X به بازار عرضه می شوند. قابلیت عملکرد با روغن سرد یعنی زمانی که موتور تازه استارت شده و ویسکوزیته روغن بسیار بالا است از دیگر مشخصات کیفی فیلتر روغن صنعتی با برند ویکس آمریکا می باشد.

فیلتر های روغن از نوع بای پس By-pass ویکس نیز بر روی برخی از سیستم ها و موتور های حساس تر قابل نصب هستند که در صورت گرفتگی منافذ فیلتر اصلی یا Full flow filter وارد مدار می شوند تا تغذیه موتور توسط روغن روان کننده تحت هر شرایطی انجام پذیرد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده و عرضه کننده فیلتر روغن صنعتی ویکس WIX اصلی آمریکا برای انواع موتور های دیزلی ماشین آلات معدنی، کشاورزی، راهسازی و دریایی می باشد.

فیلتر هیدرولیک ویکس WIX آمریکا

فیلتر هیدرولیک ویکس WIX آمریکا

در سیستم های هیدرولیک روغن در فشار بسیار بالا و اغلب برای انتقال نیرو مورد استفاده قرار می گیرد. به سبب فشار بالای روغن و به منظور جلوگیری از نشتی و انتقال بهتر نیرو اجزای سیستم های هیدرولیک با دقت ابعادی بسیار بالایی تولید شده و بصورت تماس سطحی با فاصله میکرونی از هم حرکت می کنند. از این رو اولا تماس سطحی بسیار نزدیک اجزای سیستم هیدرولیک سایش و جدا شدن پلیسه های سطحی را به دنبال دارد و از طرف دیگر عدم حدف این آلاینده ها از جریان روغن هیدرولیک سبب ایجاد سایش بیشتر در اجزای هیدرولیک، نشتی و کاهش راندمان خروجی سیستم می شود. بنابراین کاربری فیلتر هیدرولیک با کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا در این سیستم ها که دارای اجزایی با قیمت بالا نیز هستند کاملا مقرون به صرفه می باشد.

فیلتر هیدرولیک ویکس WIX طبق استاندارد های کیفی صنایع کشور آمریکا تولید شده است و قابلیت جذب و نگهداری حداکثری ذرات معلق در روغن هیدرولیک را دارد. این فیلتر های هیدرولیک یا بصورت استوانه ای کارتریجی و یا بصورت قوطی با برند ویکس به بازار عرضه می شوند که مدل های دارای قوطی از یک قوطی فلزی با ضخامت لایه ای بالا تولید شده اند تا در فشار بالای سیال عملکرد و امنیت کاری مناسبی داشته باشند. فیلتر هیدرولیک ویکس از نوع پر فشار دارای یک محافظ فلزی بر روی سطح کاغذ کارتریج می باشد که از گسستگی بافت کارتریج تحت عملکرد در دما و فشار بالای سیستم هیدرولیک جلوگیری به عمل آورد. سایز های مختلفی از فیلتر هیدرولیک ویکس اصلی آمریکا که طبق استاندارد ASTM تولید می شود وجود دارد که بر حسب دبی جریان روغن هیدرولیک قابل استفاده هستند.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد