02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر ساکورا اندونزی SAKURA

فیلتر ساکورا اندونزی SAKURA

فیلتر ساکورا SAKURA با بیش از 45 سال سابقه در امر تولید انواع فیلتر های ماشین های صنعتی و در رقابت با برند های شناخته شده قرار دارد. این گروه صنعتی زیر نظر SMSM یا سازمان استاندارد اتومبیل اندونزی فعالیت داشته و در حال حاضر بزرگترین تولید کننده فیلتر صنعتی در منطقه جنوب شرق آسیا محسوب می شود.

فیلتر های ساکورا SAKURA با بیش از 7000 هزار قلم شماره فنی و در سری های مختلفی تولید شده و هم بعنوان قطعات OEM/OES و هم بعنوان قطعات یدکی مصرفی جایگزین قطعات اصلی مورد استفاده قرار می گیرند. زمینه کاربری فیلتر ساکورا شامل اتومبیل، ماشین های سنگین کشاورزی و معدنی و دریایی بوده و در قاره های آسیا، آمریکا و اروپا فعالیت دارد. تمامی فیلتر های صنعتی تولیدی برند ساکورا SAKURA طبق استاندارد ISO/IEC 17025:2017 مورد تست و تایید قرار گرفته اند.

ظرفیت تولید فیلتر ساکورا SAKURA

برند فیلتر ساکورا با دارا بودن یکی از بزرگترین مجموعه کارخانجات در سطح دنیا قابلیت تولید 96 میلیون قطعه فیلتر در سال معادل 8 میلیون قطعه فیلتر در ماه را دارد. این مجموعه دارای دو مرکز بزرگ تولیدی یکی در ابعاد 5 هکتار در نزدیکی جاکارتا پایتخت اندونزی و دیگری در محیطی به مساحت 75 هکتار در منطقه Banten اندونزی است. دریافت کلیه استاندارد های سیستمی و کیفی محصولات در جهت ارائه محصولاتی مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی از دیگر دستاوردهای این برند معتبر می باشد.

فیلتر ساکورا اندونزی دارای قیمت مناسب تر و اقتصادی تری نسبت به برند های اروپایی تولید کننده فیلتر های صنعتی است. بکارگیری تکنولوژی های مدرن در تولید و پیشرفته ترین ماشین های صنعتی موجود این قابلیت را برای برند ساکورا بوجود آورده است که کارتریج های فیلتر با قابلیت جذب بالا و حداقل افت فشار در خروجی را پدید آورده و فیلتر های پیچی این برند دارای قوطی های فلزی با مقاومت فشاری، حرارتی و مقاومت بالا در برابر ترکیبات شیمیایی باشند.

فیلتر سپراتور کمپرسور ساکورا SAKURA

فیلتر سپراتور کمپرسور ساکورا SAKURA

طراحی و سایز های متنوعی از فیلتر سپراتور روغن از هوای ساکورا SAKURA برای کمپرسور های صنعتی تولید می شود. هوای پاک خروجی از کمپرسور که بصورت فشرده در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد می بایست عاری از قطرات و ذرات پودری روغن که در مرحله فشرده سازی هوا در پمپ اسکرو با هوا مخلوط می شوند باشد. بکارگیری فیلتر سپراتور کمپرسور ساکورا SAKURA که به شکل های استوانه ای الیاف مصنوعی تولید شده و یا بصورت کارتریج بدون محافظ و پوشش فلزی و یا با پوشش های فلزی سوراخ دار دارای یک لبه عرضه می شود خلوص بالای هوا فشرده را تضمین می کند. علاوه بر بالا بودن کیفیت هوا باز گرداندن قطرات ریز روغن با جذب بالا توسط فیلتر سپراتور روغن از هوای کمپرسور ساکورا از هدر رفتن روغن در روانکاری اجزای پمپ اسکرو نیز ممانعت به عمل می آورد. بازرگانی مانا فیلتر وارد کننده انواع فیلتر های ساکورا برای کمپرسورهای صنعتی می باشد. البته این برند صنعتی انواع فیلتر های هوای کمپرسور را نیز که در ورودی و مرحله مکش مورد استفاده قرار می گیرند تولید می کند.

فیلتر هوای کابین ساکورا SAKURA

فیلتر هوای کابین ساکورا SAKURA

تصفیه و پاکسازی هوای ورودی به کابین سرنشینان از اولویت های کاری هر تولید کننده ماشین های صنعتی می باشد. با توجه به بالا بودن درصد آلاینده ها در محیط های کاری بکارگیری یک فیلتر هوای کابین مناسب می تواند در بهبود کیفیت هوای ورودی به کابین تاثیر بسیاری داشته باشد. فیلتر هوای کابین ساکورا هم در شکل های تخت، استوانه ای و شکل های چند ضلعی خاص متناسب با طراحی ماشین آلات صنعتی تولید می شود. این کارتریج ها اغلب از الیاف سلولزی تولید می شوند که بصورت تا خورده و چین دار تولید شده اند. وجود این چین ها سطح مقطع بالاتر را برای فیلتر و به دنبال آن اجازه عبور دبی جریان بالاتری از هوا را فراهم می کند. فیلتر هوای کابین ساکورا برای کلیه ماشین آلات معدنی شامل انواع لودر ها، بیل های مکانیکی، گریدر ها و ... تولید شده و با قیمت رقابتی نسبت به برند های معتبر به بازار عرضه می شود.

فیلتر روغن پیچی ساکورا SAKURA

فیلتر روغن پیچی ساکورا SAKURA

فیلتر های روغن تولیدی برند ساکورا که با شماره های فنی مخصوص و با حرف C- آغاز می شوند و دارای شماره فنی های معادل برای انواع ماشین آلات صنعتی هستند. فیلتر روغن ساکورا که بیش از 45 سال هم در نوع فیلتر های خودرویی و هم در زمینه فیلتر های صنعتی ماشین آلات سنگین تولید می شود از نوع Full flow spin on و یا اتصال پیچی با جریان کامل روغن و برای تصفیه و پاکسازی کل دبی روغن جریان در موتور های احتراق دیزلی و بنزینی استفاده می شوند. کاتالوگ فیلتر های روغن ساکورا شامل کلیه شماره های فنی، برند تولید کننده مانند ایسوزو، دوسان و ... مدل و سری های موتور می باشد که کد های فنی معادل نیز برای آنها قید گردیده است. فیلتر روغن ساکورا در حجم های بالا برای جریان هایی با دبی بالا تا 5200 CC نیز تولید می شوند که کلیه اطلاعات فنی این فیلتر ها شامل ابعاد فیلتر، نوع و سایز دنده اتصال پیچی که اغلب اینچی قید شده، نوع و ابعاد گسکت و اطلاعاتی پیرامون شیر بای پس در کاتالوگ و وبسایت فیلتر ساکورا مشخص شده اند.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد