02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر جیمکو JIMCO اندونزی

فیلتر جیمکو JIMCO اندونزی

فیلتر جیمکو JIMCO محصول کشور اندونزی و یکی از برند های شاخص عرضه کننده انواع فیلتر آلات صنعتی در منطقه شرق آسیا می باشد. انواع فیلتر های صنعتی تولیدی برند جیمکو در حال حاضر نه تنها در اندونزی بلکه در اقیانوسیه و استرالیا، گینه نو، مالزی و سنگاپور و بسیاری از کشور های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. تنوع محصولات و فیلتر آلات جیمکو JIMCO اندونزی بالاخص در رقابت با فیلتر ساکورا که یکی دیگر از تولید کنندگان قدرتمند فیلتر آلات در کشور اندونزی است قرار دارد.

گروه صنعتی فیلتر جیمکو ویژن و هدف خود را تبلیغات بر حسب کیفیت دانسته بگونه ای که با تبدیل شدن به برند محبوب مصرف کنندگان بصورت تبلیغ توسط مصرف کننده به گسترش بازار خود در سطح جهانی بپردازد. فیلتر جیمکو مطابق با استاندارد صنایع کشور اندونزی و بر حسب نیاز های ماشین آلات مدرن صنعتی با قابلیت جذب بسیار ایده آل و طول عمر بالا تولید شده و دارای استاندارد سیستمی ISO9001:2008 می باشد. این برند صنعتی که فعالیت خود را از سال 2013 شروع نموده است با خریداری مدرن ترین ماشین آلات صنعتی و داشتن لابراتور تست کیفی محصولات همواره در حال تست و بررسی کیفی محصولات برند های معتبر تولید کننده فیلتر آلات صنعتی بوده تا در رقابت با این برند ها محصولاتی با کیفیت بالا و رقابتی به بازار عرضه نماید.

امروزه تنوع فیلتر جیمکو JIMCO شامل انواع فیلتر های روغن صنعتی از نوع فیلتر روغن موتور، فیلتر روغن هیدرولیک فشار قوی، انواع فیلتر های سوخت برای ماشین های سبک و سنگین شامل فیلتر های گازوئیل، فیلتر های هوای موتور و کابین برای ماشین آلات صنعتی، معدنی، کشاورزی، راهسازی، تراک ها، همزن ها و ماشین آلات ساختمانی می باشد.

مشخصات کیفی فیلتر جیمکو

علاوه بر تکنولوژی بالای بکار رفته با بکارگیری مدرن ترین دستگاه ها در تولید فیلتر های برند جیمکو، متریال و مواد در بالاترین رده از کیفیت چه در قسمت کاغذ کارتریج این فیلتر آلات صنعتی و چه در تولید قوطی های هوزینگ نگهدارنده کارتریج این فیلتر ها مورد استفاده قرار گرفته اند. کارتریج هایی که علاوه بر قابلیت بالا در جذب آلاینده های جریان چه در فیلتر های روغن و چه در فیلتر های گازوئیل بکار گرفته شده اند از بافت های سلولزی با تراکمی مناسب که اجازه عبور دبی بالایی از جریان را برای تغذیه مناسب موتور فراهم می کنند تشکیل شده اند.

انتخاب ضخامت مناسب کاغذ، تعداد مناسب چین های کاغذ که اجازه عبور دبی بالاتری از جریان سیال را فراهم می کنند و در نهایت انتخاب سایز و ارتفاع فیلتر جیمکو بگونه ای که افت فشار حداقلی در جریان سیال عبوری را پدید آورد از دیگر مشخصات فیلتر های تولیدی این برند صنعتی می باشد. قوطی های فلزی با قابلیت تحمل فشار بالا بالاخص در کاربری بر روی سیستم های پر فشار هیدرولیکی از مزایای دیگر کاربری فیلتر جیمکو محسوب می شود.

فیلتر روغن پیچی جیمکو JIMCO

فیلتر روغن پیچی جیمکو JIMCO

فیلتر روغن از نوعی پیچی جیمکو JIMCO دارای یک قوطی نگهدارنده از جنس فلزی بصورت گالوانیزه می باشد که مقاومت فشاری و شیمیایی بالایی در تماس با روغن در گردش در ماشین آلات صنعتی دارد. فیلتر روغن صنعتی جیمکو از یک کارتریج کاغذی که از الیاف طبیعی با تراکم مناسب برای جذب بالای آلاینده های جامد معلق در روغن موتور است تشکیل شده است. قابلیت جذب ذرات معلق در روغن موتور که اغلب آنها از جنس دوده و پلیسه های فلزی هستند بین 8 الی 12 میکرون می باشد.

دقت در طراحی و شکل هندسی کاغذ بصورت چین خورده قابلیت عبور حجم بالایی از روغن را برای تغذیه مناسب موتور با روغن که هم نقش روان کننده و هم خنک کننده را ایفا می کند فراهم می کند. از نظر قیمت فیلتر روغن صنعتی جیمکو بسیار اقتصادی تر از نمونه های معتبر اروپایی مانند فیلتر روغن دونالدسون و یا فیلیتگارد بوده و با توجه به طول عمر مناسبی که در اتصال دارد توجیه اقتصادی پیدا می کند. در ایران از فیلتر های برند جیمکو بر روی انواع لودر، بیل مکانیکی، گریدر و کلیه ماشین آلات راهسازی و معدنی استفاده می شود.

فیلتر گازوئیل موتور دیزل جیمکو jimco

فیلتر گازوئیل موتور دیزل جیمکو jimco

امروزه اغلب موتور های احتراق داخلی ماشین آلات سنگین از نوع دیزلی و با سوخت گازوئیل کار می کنند. سوخت گازوئیل احتراقی مناسب با ضربه کم ایجاد می کند و گشتاور خروجی بالایی را برای موتور فراهم می کند اما دارای آلاینده های فراوانی است. فیلتر گازوئیل جیمکو jimco با قابلیت جذب، حفظ و نگهداری آلاینده ها از جریان سوخت گازوئیل با طول عمر بالا تولید شده است. بکارگیری کارتریج هایی با تراکم مناسب که یک بالانس مناسب از جذب و عبور دبی مناسبی از گازوئیل مصرفی موتور را فراهم می کنند از قابلیت های دیگر فیلتر های گازوئیل جیمکو محسوب می شود. حساسیت بالای موتور های نوین با توجه به کاهش تلرانس در طراحی و حساسیت های زیست محیطی که نیاز به سوختی پاک را برای موتور ها فراهم می کند بکارگیری فیلتر های گازوئیل با حداکثر قابلیت جذب را برای موتور امری حیاتی ساخته است. فیلتر گازوئیل جیمکو با قابلیت جذب آلاینده های فاز جامد از گازوئیل حتی تا 9 الی 11 میکرون مناسب رای موتور های دیزلی نوین می باشد.

فیلتر روغن هیدرولیک جیمکو JIMCO

فیلتر روغن هیدرولیک جیمکو JIMCO

روغن هیدرولیک در سیستم های هیدرولیک اغلب با فشار بالا و در انتقال نیرو بکار گرفته می شود. به منظور جلوگیری از نشتی در سیستم های هیدرولیک مانند جرثقیل ها و لیفتراک ها می بایست اجزای سیستم هیدرولیک با تلرانس ابعادی بسیار کم، دقت و تکنولوژی بسیار بالایی تولید شوند که این امر به افزایش قیمت اجزای هیدرولیک نیز می انجامد. فیلتر روغن هیدرولیک جیمکو JIMCO از نوع کارتریج به شکل استوانه ای و در سایز های مختلف برای عبور دبی های مختلفی از جریان عرضه می شود. بخش داخلی فیلتر هیدرولیک جیمکو از الیاف با منافذ بسیار ریز با قابلیت جذب پلیسه های فلزی موجود در روغن هیدرولیک طراحی شده که در بیرون با یک ورق فلزی بصورت سوراخ دار برای حفظ لایه های داخلی در برابر فشار بالای هیدرولیک پوشانیده شده است. فیلتر هیدرولیک جیمکو با قابلیت جذب بالا از آسیب های ناشی از سایش پلیسه ها در داخل سیستم هیدرولیک که نشتی را به همراه دارد جلوگیری به عمل می آورد. مراحل تست چند مرحله ای برای اطمینان از کیفیت فنی فیلتر روغن هیدرولیک جیمکو صورت گرفته که شامل تست های multi-pass یا عبور مجدد، pressure drop افت فشار، flow-fatigue خستگی جریان هیدرولیک و hydrostatic burst یا انفجار هیدرواستاتیک می باشد.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد