02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر فیلیتگارد اصلی FLEETGUARD آمریکا

فیلتر فیلیتگارد اصلی FLEETGUARD آمریکا

فیلتر فیلیتگارد اصلی آمریکا محصولی از شرکت کومنز یا کامینز Cummins آمریکا تولید کننده موتور های دیزلی ماشین آلات سنگین کشاورزی، مدنی و راهسازی است. امروزه فیلتر فیلیتگارد FLEETGUARD تحت نام Cummins filteration نیز به بازار عرضه می شود. تخصص برند کومنز در تولید ماشین موتور های دیزلی که بر روی بسیاری از ماشین های صنعتی با برند های مختلف مانند جان دیر John Deere مورد استفاده قرار می گیرند سبب شده است تا این برند بصورت کامل با چالش های موتور های احتراق و نیاز های فیلتر های صنعتی اتصالی موتور آگاه بوده و فیلتر فیلیتگارد با بالاترین استاندارد ها مطابق با نیاز های موتور تولید شود.

فیلتر فیلیتگارد اصلی آمریکا برای موتور های دیزلی در انواع فیلتر های روغن صنعتی، فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل و فیلتر های هوای موتور تولید می شود و بر روی موتور های کومنز بصورت قطعه OE اتصال پیدا می کند. بسیاری از برند های ماشین صنعتی دیگر نیز به سبب قابلیت بالای جذب آلاینده ها و طول عمر بالا از این فیلتر های صنعتی بصورت دیفالت استفاده می کنند. علاوه بر فیلتر های اتصالی موتور دیزل فیلتر فیلیتگارد در انواع فیلتر های هیدرولیک برای اتصال سیستم ها و جریان های هیدرولیک و فیلتر های هوای کابین نیز تولید می شود.

تاریخچه فیلتر فیلیتگارد

فیلتر فیلیتگارد FLEETGUARD از سال 1958 شروع به فعالیت نموده و همواره با تعامل کامل با گروه های علمی دانشگاهی و تکنسین های فنی در حال تست و بهبود کیفیت محصولات خود نموده است. بگونه ای که دستیابی به قابلیت های فیلتر فیلیتگارد همواره در دستور کار برند های دیگر تولید کننده قرار داشته و این برند را بعنوان مرجع کیفی خود می شناسند.

گسترش نیاز به فیلتر های صنعتی با کیفیت به دنبال بهبود تکنولوژی ماشین آلات صنعتی سبب شد تا فیلتر فیلیتگارد در سال 1977 با احداث مراکز فروش در نقاط مختلف دنیا از جمله استرالیا به صادرات فیلتر های تولیدی خود و عرضه آنها در آسیا و اقیانوسیه بپردازد. در سال 1990 بود که برای اولین بار تولید فیلتر های هوای فیلیتگارد تحت نظارت و لیسانس همین برند در استرالیا صورت گرفت. این تصمیم به منظور کاهش هزینه های حمل کالا که سبب افزایش قیمت نهایی محصول می شود و در جهت حمایت مهندسین داخلی و ایجاد شغل در استرالیا توسط مدیران برند فیلیتگارد و کومنز صورت پذیرفت. در حال حاضر فیلتر آلات فیلیتگارد تولیدی در این منطقه علاوه بر استرالیا در مناطق گینه نو، سنگاپور، جزایر پیسفیک و حتی در اروپا و خود آمریکا نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

در سال 1995 برند کومنز به تولید نمونه های موتور های سنگین خنک کننده در استرالیا پرداخت که با گذراندن مراحل تست به سرعت به تولید انبوه رسید. در سال 2010 فیلتر فیلیتگارد به راه اندازی مجموعه تولیدی جدیدی از فیلتر های خود تحت نام AdBlue پرداخت که به تولید محصولات طبق استاندارد ISO 22241-1 و مطابق با استاندارد صنایع کشور آلمان برای خودرو های سواری پرداخت. گروه صنعتی فیلیتگارد موفقیت خود را مدیون علاوه و پیگیری مستمر در ارائه خدمات غیر موازی با درخواست مشتریان در تمامی جوانب کاری از طراحی و تولید گرفته تا تست و عرضه محصولات می داند.

فناوری Fleetguard در زمینه فیلتراسیون، خنک کننده، تهویه میل لنگ و کنترل آلایندگی، قابلیت اطمینان فراتر از مشخصات OEM را ارائه می دهد. خط تولید محصولات فیلیتگارد با بکارگیری مدرن ترین دستگاه ها قابلیت تولید محصولاتی بصورت Customized شده و متناسب با نیاز های انواع ماشین های معدنی و کشاورزی حتی بصورت منحصر به فرد برای برند های خاص را پدید می آورد. دریافت استاندارد ISO9001 در سال 2003 و به دنبال آن استاندارد ISO14001 در سال 2009 در راستای حفظ محیط زیست و استاندارد OHSAS18001 که استاندارد ایمنی و سلامت است در سال 2011 نشان از کیفیت محصولات این برند آمریکایی دارد.

فیلتر گازوئیل فیلیتگارد FLEETGUARD

فیلتر گازوئیل فیلیتگارد FLEETGUARD

با افزایش تدریجی قیمت سوخت و گسترش ماشین آلات صنعتی گازوئیلی فیلتر گازوئیل فیلیتگارد آمریکا انتخابی مطمئن برای دستیابی به حداکثر راندمان در احتراق موتور های دیزلی و افزایش طول عمر اجزای موتور محسوب می شود. فیلتر های گازوئیل با استاندارد پایین بر افزایش مصرف سوخت، کاهش راندمان و گشتاور خروجی موتور و هزینه های جانبی ناشی از تخریب اجزای موتور می انجامند.

سوخت گازوئیل در موتور های دیزلی علاوه بر تامین انرژی سه هدف دیگر را نیز دنبال می کند. گردش در سیستم انژکتور و جذب حرارت های اضافی در سیستم، روانکاری سیستم با جداسازی اجزای متحرک سیستم سوخت رسانی از پمپ انژکتور و پاکسازی از طریق انتقال آلاینده ها به فیلتر گازوئیل و حذف آنها از سیستم سوخت رسانی. فیلتر گازوئیل فیلیتگارد FLEETGUARD بالاخص در نوع و طراحی های مدرن آن که بصورت فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل مورد استفاده قرار گرفته اند شرایط را برای دستیابی به اهداف جانبی گردش گازوئیل در سیستم علاوه بر تغذیه موتور با سوختی پاک فراهم می آورد. در واقع نوع قدیمی تر از فیلتر های گازوئیل فیلیتگارد با پیشوند FF مخفف Fuel filter و نوع مدرنتر که به فیلتر های آب از گازوئیل شناخته می شوند با پیشوند FS که مخفف Fuel/Water Separators است مورد استفاده قرار می گیرند.

سری های NanoNet و Pro از فیلتر های سوخت گازوئیل فیلیتگارد حداکثر قابلیت جذب را برای سیستم هایی با حساسیت بالا فراهم می آورند. سری های نانونت از این فیلتر های گازوئیل با بکارگیری کارتریج هایی از جنس StrataPore تولید شده اند که کلیه آلاینده های آسیب رسان به موتور را جذب می کند. هر یک از لایه های کارتریج فیلتر NanoNet فیلیتگارد برای جذب نوع خاصی از آلاینده های نا مطلوب گازوئیل طراحی شده اند که نیاز های فنی موتور های مدرن با تلرانس حرکتی پایین را اغنا می کنند. از این رو این سری از فیلتر ها محبوب شرکت های تولید کننده ماشین آلات بوده و بصورت OEM مصرف می شوند. فیلتر های سپراتور گازوئیل سری Pro از برند فیلیتگارد برای عبور دبی بالایی از جریان گازوئیل بین 225 الی 680 l/min لیتر در ساعت و معادل 60 الی 180 گالن در ساعت می باشد. این فیلتر های سپراتور گازوئیل مجهز به سنسور های حسگر درصد و ابعاد آب معلق هستند تا میزان آب جذب شده را مانیتور نمایند. بر حسب کاربری جاده ای و خارج از جاده فیلتر های سپراتور گازوئیل فیلیتگارد بصورت سینگل و دوبل Duplex و حتی Triplex مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر روغن موتور دیزل فیلیتگارد

فیلتر روغن موتور دیزل فیلیتگارد

روغن روان کننده Lube oil همسان خون در رگها برای مووتور های احتراق عمل می کند. وجود روغن روان کننده به منظور کاهش اصطکاک، خنک کاری موتور و انتقال آلودگی ها و پلیسه های ایجاد شده در موتور به فیلتر روغن الزامی است. در صورتیکه آلاینده های بوجود آمده در موتور پاکسازی نشوند در داخل موتور رسوب کرده و به تدریج سبب سایش اجزای دینامیک موتور می شوند. هزینه های مربوط به حفظ و جایگزینی روغن از هزینه های دوره ای موتور های احتراق محسوب می شود. با بکارگیری فیلتر روغن موتور فیلیتگارد Fleetguard روغن موتور شما طول عمر بالاتری را تجربه کرده و در نتیجه هزینه های مربوط به تعویض روغن کاهش پیدا می کند. علاوه بر کاهش هزینه های مربوط به تعویض روغن و جلوگیری از آسیب به اجزای موتور بکارگیری فیلتر روغن با کیفیت به افزایش راندمان موتور و گشتاور خروجی از موتور می انجامد. فیلتر روغن صنعتی فیلیتگارد آلاینده هایی را که به موتور آسیب می رسانند از جمله soot یا دوده را هدف قرار داده و با جذب حداکثری این آلاینده ها نقشی موثر بر عملکرد موتور دارد. دوده بر اثر فرایند احتراق در موتور شکل گرفته و با جذب شدن به روغن در گردش موتور در صورت عدم فیلتراسیون صحیح، سبب افزایش غلظت و کاهش کیفیت روغن می شود. فیلتر روغن کومنز یا فیلیتگارد در رینج بسیار وسیعی برای انواع ماشین آلات صنعتی تولید می شود.

فیلتر روغن فیلیتگارد FLEETGUARD اصلی آمریکایی که با کد های مختلف با کد LF مخفف Lube Filter تولید می شود در انواع NanoNet, Venturi Combo و Centriguard™ Centrifuge Lube Filter تولید می شود. فیلتر روغن فیلیتگارد سری Venturi با قابلیت حداکثری در جذب دوده که بیش از 70% از کل آلاینده های روغن موتور را تشکیل می دهد تولید می شوند.

طراحی های مدرن موتور های ماشین های صنعتی به منظور به حداقل رسانیدن آلاینده هایی است که محیظ زیست وارد می شود. این امر می تواند خود از دلایل افزایش میزان آلاینده ها بالاخص دوده در موتور باشد. این دوده ها سبب جلوگیری از بسته شدن کامل شیر ها و سوپاپ ها خوردگی سیستم انژکتور گردند. فیلتر های سری Centriguard فیلیتگارد اطمینان از جذی حداکثری دوده ها را در موتور پدید می آورند.

فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد

فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد

فیلتر های هیدرولیک برای تصفیه و پاکسازی روغن هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که اغلب سیستم های هیدرولیکی سیستم های بسته ای هستند آلودگی های موجود در روغن هیدرولیک بر اثر سایش اجزای مکانیکی از جمله پروانه پمپ ها، پیستون و سیلندر و ... پدید آمده و بر خلاف سیستم ها و موتور های احتراق آلودگی های ورودی به سیستم وجود ندارد. فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد از نوع قوطی و پیچی دارای یک هوزینگ فلزی با قابلیت تحمل فشار بالا و دارای کارتریج های مقاوم در برابر دما و فشار می باشد. این سری از فیلتر های هیدرولیک هم بصورت کم فشار و هم بصورت پر فشار طراحی می شوند که نمونه های پر فشار آنها به منظور داشتن قابلیت عملکرد در فشار بالای هیدرولیک همراه با مش های فلزی طراحی و تولید می شود. فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد که کد های مختلف آن با پیشوند HF یا Hydraulic filter عرضه می گردند دارای یک اورینگ پلیمری هستند که بصورت کیت در داخل جعبه قرار دارد تا مانع از نشتی روغن هیدرولیک به بیرون گردد.

برند آمریکایی فیلتر فیلیتگارد محصولات خود از جمله فیلتر های هیدرولیکی را با ابعاد و استاندارد های اینچی طبق استاندارد ASTM آمریکا عرضه می کند. این فیلتر های هیدرولیک بر روی کلیه موتور های هیدرولیکی تولیدی کشور های آمریکا و انگلستان شامل محصولات برند کومنز، کاترپیلار و پرکینز قابل اتصال می باشند. کاربری فیلتر هیدرولیک فیلیتگارد با توجه به قابلیت جذب و بالای آلاینده ها به افزایش طول عمر اجزای هیدرولیک که اغلب دارای قیمت بالایی نیز هستند کمک شایانی می کند.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد