02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر دونالدسون اصلی DONALDSON آمریکا

فیلتر دونالدسون اصلی DONALDSON آمریکا

فیلتر دونالدسون آمریکا DONALDSON با گردش مالی بیش از 2.85 میلیارد دلار در سال یکی از معظم ترین تولید کنندگان انوع فیلتر صنعتی در دنیا محسوب می شود. فیلتر دونالدسون دارای بیش از 2600 ثبت اختراع در زمینه بهبود فناوری تولید فیلتر می باشد که در نوع خود منحصر به فرد است. دارا بودن بیش از 100 لابراتوار فنی جهت تست کیفی محصولات و تولید مطابق بالاترین استاندارد های صنایع کشور آمریکایی مهر تاییدی بر کیفیت و طول عمر بالای محصولات این برند صنعتی شناخته شده می باشد.

فیلتر آلات دونالدسون اصلی در رده های مختلف بر حسب تلرانس و حساسیت دستگاه های صنعتی تولید می شوند که در رینج قیمت متنوعی نیز عرضه می شوند. بعنوان مثال فیلتر روغن دونالدسون DONALDSON در دو رده ساده و فیلتر های آبی رنگ تولید می شود که فیلتر روغن آبی رنگ دونالدسون با قابلیت جذب و نگهداری آلاینده ها در سایز های بسیار ریز حتی تا کمتر از 7 میکرون تولید شده اند که طبیعتا قیمت بسیار بالاتری نیز نسبت به نمونه های عادی دارند.

از مهمترین فاکتور های مثبت کیفی فیلتر صنعتی دونالدسون می توان به قابلیت جذب ذرات در ابعاد بسیار کوچک، طول عمر کاری بسیار بالا، بکارگیری تکنولوژی های مدرن در افزایش سطح مقطع کارتریج که اجازه عبور میزان بالاتری از جریان سیال را فراهم می کند و همچنین محدود بودن افت فشار سیال پس از عبور از کاغذ کارتریج اشاره نمود. گستردگی محصولات و فیلتر های تولیدی دونالدسون اصلی آمریکا برای برند های مختلف ماشین آلات صنعتی، کشاورزی، معدنی و راهسازی که بصورت کد هایی دقیق در کاتالوگ این برند مشخص شده اند نیز اطلاعاتی دقیق از فیلتر دونالدسون برای کاربران فراهم می کند.

تاریخچه شکل گیری فیلتر دونالدسون

در سال 1915 آقای Frank Donaldson که در آینده به یکی از فروشندگان قطعات تراکتور های Bull تبدیل شد با مشتری روبرو شدند که تراکتور وی در محیطی پر از گرد و غبار با مشکل روبرو شده بود. فرانک در ابتدا سیستمی مبتدی برای پاکسازی هوای ورودی به موتور تراکتور طراحی نمود که با بهبود طراحی بعنوان اولین فیلتر هوای تراکتور مورد استفاده قرار گرفت. دونالدسون که اهمیت اختراع خود را متوجه شده بود به معرفی محصول تولیدی خود به بازار پرداخته و برند فیلتر دونالدسون متولد گردید. اولین نمونه های فیلتر هوای دونالدسون برای تراکتور ها شکل مخروطی با بدنه ای از پارچه داشت که در وسطح خالی و در واقع جذب آلاینده ها بر روی سطح مخروطی فیلتر هوای دونالدسون صورت می پذیرفت.

با صنعتی شدن هر چه بیشتر کشور ها نیاز به ماشین آلات پیشرفته صنعتی و جایگزینی نیروی انسانی با ماشین آلات نیاز به انواع فیلتر های صنعتی را نیز در محدوده سال های 1900 الی 1945 به شدت افزایش داد. بروز دو جنگ جهانی در این سال ها و تمرکز کشوز ها بر افزایش تکنولوژی ماشین آلات نظامی و جنگی نیز نقشی مهم بر بهبود و گسترش ماشین آلات صنعتی داشت. این امر سبب شد تا فیلتر دونالدسون اصلی آمریکا به گسترش بازار محصولات خود در سطح دنیا پرداخته و در سال 1945 با عبور از مرزهای آمریکا اولین کارخانجات تولیدی خود در Ontario کانادا را راه اندازی کند.

در سال 1974 با خرید کمپانی TORIT که اسمی شناخته شده در تولید فیلتر صنعتی داشت برند فیلتر دونالدسون را بار دیگر بعنوان یکی از پیشگامان تولید فیلتر در سطح دنیا معرفی نمود. در سال 2015 کمپانی دونالدسون جشن یکصد سالگی را بعنوان یکی از تولید کنندگان با کیفیت ترین نوع فیلتر که بسیاری از پیشرفت های عمده در این صنعت نیز حاصل تلاش مستمر و ثبت اختراعات این مجموعه بوده است برگذار نمود.

فیلتر هوای کمپرسور دونالدسون

فیلتر هوای کمپرسور دونالدسون

به جز الکتریسیته، آب و گاز هوای فشرده یکی از مهمترین منابع نیرو در راه اندازی ماشین آلات صنعتی محسوب می شود. فشرده سازی هوا تمرکز کلیه آلاینده های موجود در این سیال را افزایش می دهد که این امر اهمیت بکارگیری فیلتر هایی با کیفیت را بالاتر می برد. فیلتر دونالدسون تضمینی از کیفیت و قابلیت های بالای فیلتر کمپرسور را برای بازدهی و راندمان بالای دستگاه های کمپرسور ارائه می دهد. طراحی ویژه فیلتر های کمپرسور دونالدسون DONALDSON حداقل افت فشار که از مهمترین فاکتور های کیفی این سری از فیلتر ها می باشد تضمین می کند. قابلیت تعویض سریع، طول عمر بالا، هزینه های پایین تر حفظ و نگهداری و قابلیت جذب ذرات روغن در سایز های میکرونی از مشخصات کیفی این فیلتر های صنعتی محسوب می شود. تکنولوژی و پتنت LifeTec ثبت شده برای فیلتر های کمپرسور دونالدسون حداکثر قابلیت جذب و بالاترین کیفیت هوای فشرده خروجی از کمپرسور را برای کاربری های حساس صنعتی فراهم می آورد. محصولات برند فیلتر دونالدسون در زمینه کمپرسور تنها شامل فیلتر ها نبوده و هوزینگ ها، خشک کننده ها یا Dryer که بعنوان خشک کننده های قدرتمند هوای فشرده محسوب می شوند، واحد های استریل کننده و کارتریج ها را نیز شامل می شود.

فیلتر های دونالدسون برای سیستم های هیدرولیکی

فیلتر های دونالدسون برای سیستم های هیدرولیکی

زمانیکه نیاز به کیفیت در سیستم هیدرولیک دارید فیلتر هیدرولیک دونالدسون یکی از انتخاب های قابل اعتماد شماست. یکی از فاکتور هایی که سبب ایده آل بودن عملکرد فیلتر هیدرولیک دونالدسون نسبت به بسیاری دیگر از انواع فیلتر های صنعتی شده است تولید این فیلتر ها بصورت کامل خاص متناسب با نیاز های سیستم های هیدرولیک ماشین ها و سیستم های هیدرولیک با برند های خاص می باشد. به بیان دقیق تر گروه فنی دونالدسون DONALDSON با مطالعه و تحلیل و تست سیستم های هیدرولیکی تولیدی توسط برند های معتبر مختلف انواع و شماره فنی های مختلفی از فیلتر های سیستم هیدرولیک را متناسب با نیاز های همان سیستم بصورت خاص تولید کرده اند. این تولید Customized شده این فیلتر آلات بدون تردید راندمان و طول عمر بالاتری را برای اجزای سیستم هیدرولیک که اغلب برای داشتن قابلیت عملکرد تحت فشار های بالای جریان هیدرولیک با تلرانس بسیار پایینی تولید می شوند به ارمغان می آورد. بالا بودن قیمت تجهیزات هیدرولیک که به سبب دقت و تکنولوژی بالای تولید می باشد بکارگیری فیلتر هیدرولیک دونالدسون که قیمت نسبتا بالایی دارد را کاملا توجیه می کند.

فیلتر روغن موتور دیزل دونالدسون DONALDSON

فیلتر روغن موتور دیزل دونالدسون DONALDSON

برند دونالدسون تولید کننده انواع فیلتر آلات روغن برای ماشین های صنعتی و دارای رینج وسیعی از فیلتر های روغن برای موتور های دیزلی با برند های مختلف می باشد. دو دسته اصلی از فیلتر های روغن دونالدسون DONALDSON شامل نمونه های اقتصادی که در داخل قوطی های سفید رنگ عرضه می شود و فیلتر های آبی رنگ دونالدسون برای مدت زمان کاری بسیار بالا با قابلیت جذب فوق العاده و برای اتصال بر روی ماشین های حساس طراحی شده اند.

با توجه به اینکه موتور های دیزل نوین با طراحی های مدرن برای به حداقل رسانیدن آلودگی به محیط زیست به بازار عرضه می شوند اجزا و اتصالات این موتور ها از جمله فیلتر آلات نیز می بایست با دقت و قابلیت های بالایی طراحی شوند. فیلتر روغن دونالدسون با دارا بودن کارتریج های سلولزی اما با بکارگیری تکنولوژی های مدرن و به ثبت رسیده توسط این برند تولید می شود.

فیلتر های آبی رنگ دونالدسون Donaldson Blue® lube filters نمونه های انحصاری بوده و برای کاهش مصرف روغن، افزایش طول عمر اجزای موتور، طول عمر کاری بالا و کاهش هزینه های حفظ و نگهداری طراحی شده اند. این فیلتر ها قابلیت جذب 90% آلاینده های روغن در سایز بالای 10 میکرون را دارند. این در حالی است که کلیه فیلتر های روغن اقتصادی موجود در بازار حداکثر قابلیت جذب 50% از آلاینده ها در سایز کمتر از 10 میکرون را دارند. ظرفیت جذب و نگهداری آلاینده ها در فیلتر روغن آبی رنگ دونالدسون تا 2 برابر نسبت به فیلتر های اقتصادی بیشتر می باشد که طول عمر فیلتر روغن را تا دو برابر افزایش می دهد. علاوه بر قابلیت های جذب در قیاس با نمونه های اقتصادی فیلتر آبی دونالدسون قابلیت عبور دبی بالاتری از جریان را نیز فراهم می کند.

فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل دونالدسون DONALDSON

فیلتر سپراتور آبگیر گازوئیل دونالدسون DONALDSON

یکی از پر فشروش ترین محصولات برند دونالدسون آمریکا فیلتر های گازوئیل هستند. از میان نمونه های مختلف فیلتر گازوئیل طرح های مدرن تر که قابلیت جذب چند مرحله ای را دارند برای اتصالات موتور های دیزلی مناسب تر می باشند. فیلتر سپرایتور آبگیر گازوئیل دونالدسون DONALDSON آمریکا دارای کارتریج هایی دو مرحله ای و با قابلیت حذف ذرات جامد معلق در فاز اول و بخش چین خورده و سلولزی فیلتر سپرایتوو و جذب و حذف ذرات پودری و قطرات آب معلق در بخش دوم و الیاف مصنوعی فیلتر می باشد.

فیلتر سپرایتور آبگیر دونالدسون در کد های مختلفی برای اتصال بر روی انواع موتور های دیزلی ماشین آلات صنعتی بالاخص ماشین آلاتی که با استاندارد های اینچی آمریکایی تولید می شوند تولید شده است. جذب و حذف قطرات آب معلق در گازوئیل توسط فیلتر سپرایتور گازوئیل دونالدسون سبب بالا رفتن دمای احتراق و راندمان بیشتر و همچنین جلوگیری از زنگ زدگی اجزای انژکتور در تماس با قطرات آب می شود. قطرات آب جذب شده پس از ادغام بر روی الیاف مصنوعی کارتریج فیلتر سپرایتور به قسمت پایین سقوط کرده و در داخل یک محفظه ذخیره می شوند. فیلتر سپرایتور گازوئیل دونالدسون دارای یک شیر تخلیه پلاستیکی برای تخلیه آب ذخیره شده در فیلتر و کاربری مجدد می باشد.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد