02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

فیلتر بالدوین BALDWIN

فیلتر بالدوین BALDWIN

فیلتر بالدوین Baldwin یکی از زیر مجموعه های برند پارکر Parker Engine Mobile و یکی از تولید کنندگان انواع فیلتر صنعتی در سطح دنیا می باشد. این مجموعه محافظت از موتور و تجهیزات سیال مکانیکی را از آغاز عملکرد تا پایان کاربری در رده های مختلف هدف اصلی خود معرفی نموده است. گسترده ترین خط تولید با دارا بودن بیشترین مراکز پخش در دنیا از دستاوردهای دیگر برند فیلتر صنعتی بالدوین محسوب می شود.

فیلتر آلات صنعتی بالدوین BALDWIN متناسب با نیاز های ماشین آلات صنعتی و بر حسب تلرانس و حساسیت در رده های مختلف و رینج های قیمتی متفاوتی عرضه می شوند. انواع فیلتر های گازوئیل و سپراتور با قابلیت جذب حداکثر آلاینده ها با برند بالدوین، انواع فیلتر روغن موتور که بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی بالاخص ماشین های آمریکایی بصورت دیفالت اتصال پیدا می کنند و در نهایت انواع فیلتر های هیدرولیک بالدوین با قابلیت تحمل فشار و حرارت بالا عرضه می شوند.

تاریخچه فیلتر بالدوین BALDWIN

در سال 1936 J.A. Baldwin از جمله اولین اشخاصی بود که به اهمیت بهبود قابلیت فیلتر های سیال پی برد. از این رو وی به طراحی و تولید فیلتر های روغن صنعتی با کیفیتی منحصر به فرد در ایالت ویسکانسین آمریکا پرداخت. با انتقال مراکز اصلی تولید فیلتر بالدوین به بخش های مرکزی آمریکا در سال 1953 در جهت افزایش قابلیت های تولید و پخش و راه اندازی یک سری کارخانجات تولید فیلتر در فضایی به مساحت 17 هکتار فعالیت خود را گسترش داد.

در محدوده سال های 1963 تا 1981 با خرید زمین های شرکت هوایی نبرسکا که به تولید سازه های هوایی و هواپیما در محدوده سال های جنگ جهانی دوم می پرداخت در جهت گسترش تولید و عرضه فیلتر آلات صنعتی در سطح جهانی گام برداشت. در سال 1981 فیلتر بالدوین BALDWIN توسط شرکت کلارک Clark خریداری شد. در این زمان یک شرکت تست کیفیت و تولید چند میلیون دلاری در نبرسکا در مجاورت کارخانجات تولیدی فیلتر بالدوین احداث گردید که نقشی موثر در تست و بهبود کیفیت انواع فیلتر های تولیدی این شرکت صنعتی داشت. در همین زمان بود که مراکز تولید و خدمات برند بالدوین در اقصی نقاط دنیا شامل اروپا، مکزیک، استرالیا، چین، مراکش و آفریقای جنوبی راه اندازی گردید.

در سال 1995 فیلتر بالدوین برند Hastings آمریکا که سومین کارخانجات بزرگ تولید فیلتر در کشور آمریکا را داشت خریداری نمود. تولیدات فیلتر بالدوین با خرید این مجموعه از کارخانجات از تولید فیلتر های صنعتی به فیلتر های خودرویی گسترش پیدا کرد. در سال 2016 این شرکت در سراسر جهان نه تنها به عنوان یک تولید کننده یکپارچه انواع فیلتر با کیفیت محصول بی نظیر، بلکه به عنوان یک شرکت توزیع در سطح جهانی با حدود 1 میلیون فوت مربع در کارخانه Kearney، NE به تنهایی شناخته شد. در سال 2017 برند فیلتر بالدوین بعنوان زیر مجموعه شرکت معظم آمریکایی پارکر Parker با بیش از 100 سال سابقه مستمر در تولید تجهیزات هیدرولیک در آمد.

فیلتر سپراتور بالدوین

فیلتر سپراتور بالدوین

فیلتر سپراتور بالدوین BALDWIN که برای جداسازی قطرات آب معلق در داخل گازوئیل مصرفی موتور های احتراق دیزلی یا گازوئیلی طراحی شده است دارای کارتریج هایی متشکل از دو بخش می باشد. قسمت بیرونی کارتریج فیلتر سپراتور آبگیر بالدوین بصورت چین خورده شبیه به کاغذ به رنگ شیری مایل به زرد و از جنس سلولزی می باشد که به منظور جذب آلاینده های جامد مانند گرد و غبار و سنگ ریزه، مو و الیاف مورد استفاده قرار گرفته است. بخش داخلی کارتریج فیلتر سپراتور بالدوین از الیاف مصنوعی با قابلیت جذب قطرات پودری آب معلق در گازوئیل طراحی شده که این قطرات کوچک پس از جذب ادغام و در نهایت در یک مخزن نگهداری آب در کف فیلتر سپراتور بالدوین ذخیره و تخلیه می شوند. اتصال فیلتر سپراتور بالدوین بصورت پیچی با بکارگیری یک رینگ لاستیکی آب بند انجام می گیرد.

فیلتر هیدرولیک پر فشار پیچی بالدوین BALDWIN

فیلتر هیدرولیک پر فشار پیچی بالدوین BALDWIN

فیلتر هیدرولیک پر فشار Full-flow محصول بالدوین BALDWIN که اغلب با پیشوند BT تولید می شود در قوطی های فلزی با قابلیت تحمل فشار بالا و با ابعاد اینچی به بازار عرضه می گردد. قابلیت جذب آلاینده های جریان روغن هیدرولیک برای این فیلتر آمریکایی حدود 12 میکرون می باشد. سری های فیلتر روغن هیدرولیک بالدوین BT8368, BT278-10, BT259, BT8906 و سری های متعددی دیگر از این فیلتر صنعتی بر روی ماشین آلات سنگین کشاورزی، راهسازی، معدنی، لیفتراک و جرثقیل ها با قابلیت بالای جذب پلیسه های فلزی که در مدار هیدرولیک یافت می شوند تولید می شود.

سری های کارتریجی از فیلتر هیدرولیک بالدوین نیز با مش های فلزی که بصورت چین دار اغلب با پیشوند H و سری های سوراخ دار با پیشوند PT عرضه می شوند قابلیت فشاری و دمایی بسیار بالایی را برای اتصالات هیدرولیک دارند.

فیلتر روغن موتور دیزل بالدوین

فیلتر روغن موتور دیزل بالدوین

فیلتر های روغن موتور دیزلی بالدوین که اغلب با پیشوند های B , BD برای ماشین های سنگین به بازار عرضه می شوند مطابق با استاندارد ASTM آمریکا و با ابعاد اینچی به بازار عرضه می شوند. دارا بودن کارتریج هایی که با ضخامت مناسب قابلیت جذب آلاینده های جریان روغن روان کننده موتور دیزلی را دارند و طول عمر بالایی را از خود نشان می دهند از مشخصات این فیلتر های صنعتی است. فیلتر روغن موتور بالدوین که بر روی انواع لودر، بیل مکانیکی، گریدر و ماشین های سنگین معدنی اتصال پیدا می کند با بکارگیری تکنولوژی ویژه ای که حداقل افت فشار را قبل و بعد از عبور جریان روغن پدید می آورند تولید شده اند. دو نوع مختلف از این فیلتر های روغن جریان کامل Full flow و فیلتر های By-pass با قابلیت عبور جریان کمتر بر روی ماشین آلات و موتور های دیزلی حساس تر مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر روغن موتور بالدوین بصورت پیچی Spin-on ـولید شده و برای آب بندی مناسب در اتصال از یک اورینگ استفاده می کند.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2024 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد