فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
عضویت | ورود کاربران
TEL: 02155425679 | 091015639640

خدمات پس از فروش فیلتر هیدرولیک | مانا فیلتر

با توجه به حساسیت های بسیار بالای سیستم های هیدرولیکی و توجه به این نکته که اجزای سیستم هیدرولیک به سبب تلرانس ابعادی بسیار پایینی که دارند قیمت بالایی دارند بکار گیری از فیلتر هیدرولیک با قابلیت های بسیار بالا چه در جذب و چه در برابر جریان پر فشار سیال پیشنهاد می شود. در اغلب موارد پیشنهاد می شود که فیلتر های هیدرولیک با نمونه های OE جایگزین شوند چرا که کارخانه تولید کننده سیستم هیدرولیک بر حسب نیاز های سیستم خود به انتخاب فیلتر آلات پرداخته است. بسیاری از تولید کنندگان سیستم های هیدرولیک مانند هایداک آلمان HYDAC خود به تولید فیلتر هیدرولیک متناسب به ماشین آلات خود نیز می پردازند که پیشنهاد به انتخاب برند فیلتر بر حسب برند ماشین آلات اتصالی است.

در مجموع باید گفت که با توجه به عملکرد فیلتر های هیدرولیکی در فشارهای بسیار بالا طول عمر کاری آنها بر حسب محل اتصال و عملکرد متفاوت بوده و انتخاب برند مناسب به منزله حداکثر طول عمر است. این قطعات دارای ضمانت پس از فروش نبوده و برند آنها ضمانت آنها است. گروه صنعتی مانا فیلتر خود را متعهد به ارائه محصولاتی اصلی بصورت OE در صورت نیاز مشتریان می داند. [دمات مرتبط با فیلتر های هیدرولیک اغلب از نوع مشاوره ای در انتخاب بهترین و مناسب ترین محصولات متناسب با ماشین آلات صنعتی شما کاربران عزیز است.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2023 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد