02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

نحوه انتخاب فیلتر مناسب برای کمپرسور

نحوه انتخاب فیلتر مناسب برای کمپرسور

سرمایه گذاری جهت خرید فیلتر هایی با کیفیت برای کمپرسور ها در نهایت همیشه مقرون به صرفه است. فیلتر های کمپرسور با کیفیت نه تنها تجهیزات صنعتی شما را در برابر آب، آلاینده ها، گرد و غبار و ترکیبات خورنده حفظ می کنند بلکه در تصفیه هوایی که تنفس می کنیم تاثیر مستقیم داشته و ماشین آلات متصل به کمپرسور ها را در برابر نفوذ آلاینده ها حفظ می کند. با بکارگیری فیلتر هایی با کیفیت بالا و تعویض به هنگام آنها هزینه های حفظ و نگهداری را به حداقل رسانیده، امنیت محیط کار را افزایش داده و مدت زمان خواب ماشین آلات و کمپرسور را به حداقل می رسانید.

دسته بندی انواع فیلتر های هوای کمپرسور

تقریبا ساز و کار تمامی فیلتر های هوای کمپرسور یکسان است. جذب روغن، مواد شیمیایی، گرد و خاک و ذرات معلق دیگر از هوای فشرده شده کمپرسور پیش از ورود به ماشین آلات، انبساط و انتقال نیرو مبنای عملکرد این فیلتر های هوا می باشد. آنچه در مورد فیلتر های کمپرسور تفاوت می کند متریال و الیافی است که در تولید آنها بکار گرفته شده است، ساختار و طراحی، نحوه قرار گیری، دقت در طراحی، سایز و ابعاد آلاینده های قابل جذب و پوشش هایی که برای کارتریج این فیلتر ها تعبیه می شود. بعنوان مثال کمپرسور های روتاری اسکرو و یا پیستونی میزان قابل توجهی آب و روغن را همراه با هوای فشرده پاشش می کنند و نیاز به فیلتر سپراتور کمپرسور با قابلیت های جذب بالا به منظور حذف این قطرات پودری با سایز بسیار پایین می باشد. بسته به نوع کمپرسور و شرایط عملکرد برخی انواع فیلتر های اتصالی کمپرسور به قرار زیر هستند.

علاوه بر فیلتر های سپراتور کمپرسور که بعد از پمپ اسکرو و فشرده سازی هوا مورد استفاده قرار می گیرند جذب آلاینده ها در ورودی و پیش از مراحل فشرده سازی نیز نقشی موثر در بهبود کیفیت هوای خروجی دارد. این فرایند با بکارگیری یک فیلتر کارتریج به شکل استوانه تحت نام Compressor intake filters یا فیلتر های مرحله مکش کمپرسور صورت می پذیرد.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2023 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد