02155425679
09101563964
فیلتر هوافیلتر هوا
فیلتر هیدرولیکفیلتر هیدرولیک
فیلتر سپراتورفیلتر سپراتور
فیلتر گازوئیلفیلتر گازوئیل
فیلتر روغن صنعتیفیلتر روغن صنعتی
TEL: 02155425679 | 091015639640

مبنای عملکرد فیلتر سپراتور در تصفیه گاز طبیعی

مبنای عملکرد فیلتر سپراتور در تصفیه گاز طبیعی

ساختار و ساختمان فیلتر سپراتور هایی که برای تصفیه گاز طبیعی بکار گرفته می شوند با نمونه های فیلتر سپراتور برای تصفیه گازوئیل و یا هوای خروجی از کمپرسور ها کاملا متفاوت هستند. از نظر طراحی این فیلتر ها به شکل افقی Horizontal طراحی می شوند و نیاز به فضای بزرگتری برای اتصال و متشکل از چند ورودی و چند خروجی هستند.

همانطور که گاز طبیعی وارد فیلتر سپراتور می شود، لوله های فیلتر و عناصر در بخش اول ذرات جامد را جذب می کنند و باعث می شوند هر مایع موجود در جریان به قطرات بزرگتر تبدیل شود. در بخش دوم، شبکه سیمی و پره های جذب رطوبت قطرات مایع را جذب می کند. سپس جریان حاصل عملاً عاری از تمام ذرات و آلاینده های گاز چه در فاز جامد و چه در فاز مایع و در ابعاد بزرگتر از دو میکرون است. فیلتر سپراتور استاندارد مجهز به یک یا دو مخزن برای جمع آوری مایعات خارج شده از جریان گاز است. سیالات با استفاده از یک کنترل کننده سطح خودکار و شیر کنترل سطح از ظرف تخلیه می شوند.

معرفی فیلتر سپراتور گاز Exterran

فیلتر سپراتور افقی Exterran Production Solutions یک بسته محکم و ترکیبی است که برای حذف آلاینده ها از جریان های گاز طبیعی با قابلیت جذب فاز های مایع و جامد از آلاینده ها طراحی شده است. فیلتر سپراتور های حاوی یک کارتریج فیلتر با ظرفیت جذب یک میکرونی که به صورت تک و دوبل قرار گرفته اند طراحی شده که برای حذف گرد و غبار، زنگ زدگی و ذرات ریز و ظرفیت گاز تا 321 MMscfd در 1400 psig استفاده می شود. مخازن حاوی عناصر 0.3 میکرون برای حذف روغن روان کننده و سایر آلاینده ها استفاده می شود و ظرفیت گاز تا 221 MMscfd در 1400 psig را مدیریت می کند. Exterran همچنین برای طراحی و ساخت واحدهای سفارشی خارج از محدوده استاندارد قید شده تخصص ارائه می دهد. جداکننده‌های فیلتر ما برای عملیات جریان گاز یا مایع کم طراحی شده‌اند و معمولاً در بالادست و پایین دست کمپرسورها، واحدهای آبگیری گلیکول و کاربردهای گاز سوخت استفاده می‌شوند.

مزایای کاربری فیلتر سپراتور بر روی جریان گاز طبیعی

سوخت مصرفی در ماشین آلات در هر شکلی که باشد هر اندازه خالص تر باشد افزایش طول عمر اجزای ماشین و بهبود راندمان خروجی را در پی خواهد داشت. از این رو بکارگیری فیلتر های سپراتور بر روی جریان گاز طبیعی نیز به سلامت عملکرد سیستم کمک شایانی می کند. در زیر به معرفی مزایای اصلی بکارگیری این نوع سیستم های فیلتر سپراتور می پردازیم.

علاوه بر موارد یاد شده قابلیت ها و آپشن های متفاوتی از این فیلتر های سپراتور متناسب با تنظیمات و مشخصات مکانیکی سیستم های مورد نیاز شما وجود داشته که بصورت خاص طراحی و متصل می شوند.

TEL : 02155425679
Fax : 02155425679
Email: sales@manafilter.ir
Web: www.manafilter.ir

فیلتر آلات صنعتی

مانا فیلتر عرضه برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی انواع فیلتر های دونالدسون DONALDSON ، فیلتر فلیتگارد FLEETGUARD ، فیلتر مان MANN ، فیلتر ساکورو SAKURA و برند های مختلف فیلتر آلات صنعتی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی انواع فیلتر هوای کابین و فیلتر هوای موتور، فیلتر انواع لیفتراک های صنعتی

© Copy right 2023 | این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد